Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Powiększanie piersi - prośba o poradę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-10, 00:01   #40
animu
Przyczajenie
 
Avatar animu
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3
Unhappy Dot.: Powiększanie piersi - prośba o poradę

Hej dziewczyny. Ja już jestem miesiąc po operacji, i piszę po muszę was trochę ostrzec i dać dobrą rade. Niestety moje wyszły za małe!!!! Miseczka C zaczyna się od 300 ml.w góre. Jestem strasznie rozczarowana i załamana bo tydzień miałam wycięty z życiorysu przez ból jaki przeszłam. Nie powiem bo piersi wyszły pięknie, maja naturalny kształt wyglądają książkowo, do tego lekarz naprawdę świetny, ale są po porostu za małe ( przymierzanie wkładki u lekarza ani troche nie ma się do efektu po operacji! Zawsze wychodzą mniejsze! Dlatego nie obawiajcie się brać większych. Jedna jeszcze bardzo istotna kwestia to wymiary implantów! I to one stanowią o efekcie. Moje implanty to model mentor anatomiczne 322 o pojemności 295ml, szer. 11,5 wys. 10,8 projekcja 4,8, przy czym okazuje się że np. model 323 o poj.345ml ma dokładnie takie same wymiary tylko większą projekcje 5,8!!! (czyli wypukłość) a więc wielkością będą się zdecydowanie różniły. Dodam jeszcze że jeżeli chcecie mieć efekt push up bez stanika decydujcie się na okrągłe, bo anatomy są na górze spłaszczone więc w ogóle nie widać że ma się powiększone piersi. No cóż.. miał być cud malina i 330 a zdecydowałam się na mniejsze bo się bałam ze będą za duże.. i to był mój błąd dziewczyny moja rada bierzcie większe jak wam lekarz proponuje i zwracajcie uwagę na wymiary implantów nie na pojemność!
animu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując