Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Singielka na swoim
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-02, 10:00   #60
AuroraCoriolis
Zadomowienie
 
Avatar AuroraCoriolis
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1 091
Dot.: Singielka na swoim

[1=bbab4b1e68366f09bc3914c 9672f02df694c852f_622be74 47f718;86311429]Z ciekawości, jakie dzielnice dalej od centrum? Ja chciałam mieszkać na Woli odkąd tu mieszkam, ale teraz mi się odwidziało z różnych powodów, niekoniecznie finansowych. Świetnie czuję się na Ochocie, ale tutaj głównie rynek wtórny w dosyć konkretnych cenach. Wolałabym mieszkanie przy kolei niż przy metrze (dojazd do lotniska, dworców, do pracy).[/QUOTE]

To zalezy wlasnie jak Ci pasuje z dojazdem . Ja zdecydowalam sie na Targówek, mimo ze kiedys nie bralam prawego brzegu pod uwage. Ale okolice trafilam super, za kilka lat bede miec 200m do stacji metra a teraz mam tramwaj 15-20 min do pracy stamtad (centrum), do warszawy wschodniej tez jakos tyle tramwajem, duzo sklepow , szkole i park w poblizu.

A obecnie mieszkam na ursusie - jade koleja do rpacy tyle co kumpela metrem z kabat (pracujemy w centrum) a okolica mila i ceny tansze-jak Ci zalezy na kolejce to na ursusie buduje sie teraz mnostwo inwestycji (kilka molochow ale tez duzo kameralnych-co kto woli)

mam kumpele na bemowie i ona tez ma tam jakas kolejke (ale inna linie) z tym,ze nie wiem czy to teraz nie w remoncie

a kolezanka z zoliborza sie np dziwi ,ze mi sie chce mieszkac na takim zadupiu
AuroraCoriolis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując