Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zestaw komunijny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-18, 16:57   #2
4na
Rozeznanie
 
Avatar 4na
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 604
Dot.: Zestaw komunijny

Cytat:
Napisane przez patrol Pokaż wiadomość
Witam serdecznie,
Kochane ponieważ nikt nie radzi tak jak wy, dlatego bardzo prosze o pomoc w skomponowaniu zestawu dla matki chrzestnej na komunie. Otoż jako, że jestem chrzestna to już wykosztowałam się na prezent i teraz jak najtańszym kosztem chciałabym się ubrać. Mam turkusową moze ciemnoniebieską bluzkę Top Secret, buty beżowe Zych i staszewki, oraz zwykłą małą czarna sukienkę Top Secret. Teraz tak :
1)myślałam o dokupieniu kremowego paska to czarnej sukienki - opcja najtańsza, ale zakładać czern na taką okazję w maju
2) dokupiniu beżowej spódniczki do bluzki i ta opcja w sumie najbardziej by mi odpowiadała tylko czy połączeniu tych kolorów jest odpowiednie beż i błękit jak sadzicie??
Zdjęcie ukazują bluzkę oraz buty, jezeli chodzi o te czarna sukienke jest to zwykla mała czarna przed kolanko
Doradzicie?? bo pójde w samych butach
pozdrawiam
proponowałabym dokupić jakąś jasną (beżową/kremową) spódnicę ale z podwyższonym stanem i włożyć tą bluzkę do środka i będzie ładnie a ładnie też będzie w czarnej sukience z beżowym cieniutkim paseczkiem ale to zależy jak bardzo ma świecić słońce w ten dzień bo podczas ustawiania dzieci przed kościołem w czarnej sukience można sie nieźle spocić
__________________
Inżynier Jakości
4na jest offline Zgłoś do moderatora