Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-20, 22:08   #4445
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie sie konczyła aktualna baza, która mialam juz kilka razy i postanowiłam zaryzykowac z nowoscią i sie oplaciło
Tez lubie ich kosmetyki, jednak boleje, ze podkłady maja ciagle za ciemne dla bladziocha, jak ja Chciałabym np ich Gold, ale najjasniejszy to za ciemny o jakies o 2 tony
Poza tym lubię ich konsultantkę w Sepho, bo jak coś kupuje z Guerlain to zawsze mi da jakięs minisy firmowe od siebie, a nie jak te przy kasie byle co, albo i nic Teraz dostałam minisa kremu pod oczy i tonik do ryjka.

Maris wejdzie na stronę Sw, tam jest błysku tyle, ze az oczy bolą

Bo kazdy by sie czuł podobnie, zalośni są. Kiedyś tak nie było, ale zrobili sie chamscy i cwani. Mi np zablokowali mozliwosc platnosci przy odbiorze po tej akcji z tymi abh co Ci pisałam, nie z mojej winy zreszta
SW? Co to?

Nie chce żeby się z tego zrobil koncert ubolewania, ale serio zniechecili mnie. Jeszcze wisienka na torcie było to, ze jako zwroty policzyli mi reklamacje- bo dotarł wysłany tonik czy pokruszona paleta. No dobra- ja rozumiem, ze jak oddaja kesz to mi pktow za to nie policza, ale ten konsultant to sformułował tak jakby to byla moja wina, ze dostałam felerne kosmetyki. W ciagu ostatniego roku zrobilam zakupy 35 razy, z czego zrobilam zwrot 5 kosmetykow, no szał... wyludzaczka jak nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora