Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-04, 16:22   #2317
violino
Zadomowienie
 
Avatar violino
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 452
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez carmen_20 Pokaż wiadomość
Aaa bo widzisz, Ty patrzysz na te Garminowe podziały na zakresy? Ja ich totalnie nie ogarniam. One są zniżone w porównaniu do takiego normalnego podziału na zakresy (I, II, III). Taki standardowy drugi zakres to obstawiam, że jest ok. czwartego Garminowego 😁 pewnie stąd te rozbieżności.
Fakt, kurczę, nie zwróciłam nigdy uwagi, że Garmin ma to jakoś inaczej poprzeliczane (dlaczego, skąd??). Ale można to ręcznie zmienić

No nic, jeszcze trochę biegania przede mną, może z czasem zacznę zwracać uwagę na te rzeczy w kontekście obserwacji własnego organizmu

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

A swoją drogą velika miała tam jakieś wzniesienia, więc stąd to szarpane tętno pewnie, które mi w oczy wpadło
__________________
"Wychodzę z domu z zamiarem przebiegnięcia sześciu mil. Jutro siedem, pojutrze osiem i tak dalej.
Przebiegam obok piekarni. Kupuję słodką bułeczkę i jem ją w drodze powrotnej do domu. Niech inni biegają".
violino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując