Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-07, 13:43   #2333
violino
Zadomowienie
 
Avatar violino
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 452
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Ja nie lubię reklamowania rzeczy niezwiązanych bezpośrednio z danym profilem (to, że Sundose jest dla wszystkich ludzi, a wszyscy instagramerzy to ludzie... o bardziej precyzyjne związki mi chodzi :P Chociaż... w sumie pralka też dla wszystkich bez wyjątku, ale jakoś mniej mnie zmierziła :P ). Do brzegu. Więc o ile Olszewscy to reklamują, a kiedyś reklamowała Marta z Codziennie Fit (a Marcie ufam jak nikomu w tym wirtualnym bagnie) to mi nie przeszkadza, o tyle pamietam, że jak reklamowała to dziewczyna z profilu głównie książkowego, to czułam niesmak.
Pamiętam, jak Marta CF lub Monika Ciesielska DrLifestyle dostała coś do testów, związanego z gotowaniem, mikser czy coś. Związane z jej działalnością, faktycznie fajne, używała mocno, ale... zanim puściła recenzję, zepsuł się. No i było po recenzji, bo powiedziała, że mimo że sprzęt super, to nie może z czystym sumieniem polecić

Mnie ostatnio bardzo irytują reklamy jakichś słuchawek bezprzewodowych, powysyłali je chyba jak leci do połowy Instagrama (w każdym razie mojego). A że głównie obserwuję profile książkowe, to... no sorki, nie trafiają do mnie.

Kolano chyba w miarę opanowanie, więc wróciłam do planu treningowego Garmina. Od pojutrza będą wpadać treningi szybkościowe. Chyba się stęskniłam trochę za tym, żeby się coś działo
A dziś wieczorem trening live z Codziennie Fit, o ile nie zapomnę lub godzin nie pomylę, jak ostatnio. Wtedy przypadkiem zajrzałam na YT 2 minuty przed treningiem i to był ekspres w przebieraniu się, wyciąganiu maty i ogarnianiu tableta
__________________
"Wychodzę z domu z zamiarem przebiegnięcia sześciu mil. Jutro siedem, pojutrze osiem i tak dalej.
Przebiegam obok piekarni. Kupuję słodką bułeczkę i jem ją w drodze powrotnej do domu. Niech inni biegają".

Edytowane przez violino
Czas edycji: 2021-04-07 o 13:47
violino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując