Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-27, 19:15   #2611
stokrotka_
Zadomowienie
 
Avatar stokrotka_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 604
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

hello

w Pl zima...a u Nas wiosna tej zimy.
a My dziś na zakupy pojechaliśmy do centrum ..i oczywiście..bez planów dla małej...znów pokupowałam Sarze ciuszki ale załapałam się na jakieś końcówki wyprzedaży w mothercare ..i żal było nie brać
ja sobie chciałam spodnie kupić..ale duuuupa moja i biodra się po ciąży poszerzyły..i teraz jestem w rozmiarze co wcześniej ale w pasie się nie dopinam i pozostają jeansowo-steczowe portki..co po paru praniach rozciągają się



Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
nie zacytowało mi tego, ze u nas nie ma takiego kubka jak ma Stokrotka dla Sary - jest ale ma napisane od 6 miesiąca

http://allegro.pl/tommee-tippee-kube...066506703.html


a Stokrotko, twój cytat też ucięło. dziękuję za pomoc, ale chyba kupię ten od 6 mies. jak to to samo dziękuję

Indygo... ale od sześciu miesięcy ma szybszy przepływ.. to trochę tak jak smoczki do butelek 2 i 3.. bynajmniej tu mi mówili,że 6 to może się krztusić..

nie ma za co. jak coś,to nie ma sprawy.pisz na priv




Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
super....
moja jeszcze nie moze siegnac stopkami do buzi ale uwielbia sie za nie trzymac...



Indygo tez mam ten kubek co Stokrotka i moja jak wczoraj z niego pila to sie krztusila bo za szybko jej leci, takze dla mojej jest jeszcze za wczesnie

Stokrotko a jak u Ciebie?? Sara pije z tego kubka i jest ok ??

Moja nawet chyba nie ma 7 kg a juz niedlugo konczy 5 mscy
moja średnio chce pić...ale nie krztusi się... z Sarą problem jest w tym,że Ona -poza mlekiem wogóle mało pije

Monia z wagą u Nas tak samo

aaa i dla Olivki. Sara ma w nosie nogi. wszystko pcha do buzi..i to ją bardzo kręci

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
witam i o zdrowie pytam

byłam wczoraj z mężulem normalnie na randce na kręgle poszliśmy ze znajomymi, fajnie było ale boli mnie teraz ręka strasznie. Młoda spędziła wieczór u teściów, chyba grzeczna była bo nie chcieli jej oddac

woooowww... zazdroszcze !


Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość

Stokrotko


Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość


niewyspanym mogę oddać trochę snu- moja dziś spała do 9.30 z jedną pobudką na smoka ok. 5rano
a teraz leży i piszczy koło mnie
to się zgadały


Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
A potem im glupoty przychodzą do głowy. Jak w trzydziestym dziewiątym




Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Dziewczyny wpadnę wieczorkiem i nadrobię, teraz tylko zdam relację z wizyty u pediatry.

Franek waży 8500 .
szacun normalnie!!
__________________
Sara


Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie uśmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"






Edytowane przez stokrotka_
Czas edycji: 2012-01-27 o 19:17
stokrotka_ jest offline Zgłoś do moderatora