Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-27, 20:01   #2615
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
U mnie sięnic nie robi. Znaczy pranie się robi. O.

Wogóle mam przemyślenia nt. hipp. Wszystko fajnie. Cała otoczka zdrowego żywienia i ekologii robi wrażnie, ale wkurza mnie, że nie można kupić mm w kartonie tylko trzeba w tych puszkach. Jak patrzę ile się tego wyrzuca, to to z ekologią nie ma za wiele wspólnego...No i może mleko było by tańsze jakby było w kartonie.

No. to tyle. Tak chciałam się podzielić moim spostrzeżeniem
Tez o tym myslalam jak kupilam w pl mleko....i ta lyzeczka do nabierania lezy w tym proszku po calej dlugosci....
U nas mleko w kartonie ... jestem troche eko



Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość

Tez słyszałam i u nas coś w tym jest bo odstawilam kleik i kaszkę na noc i jest lepiej.. Podanie więcej pokarmu doprowadzi do tego że dziecko szybciej odpłynie ale brzuszek będzie się mczył z trawieniem bo metabolizm na noc zwalnia. To też dlatego powinno isię jeść kolację2-3h przed snem. Chociaż u Natki się nie sprawdzilo.


Ja z teściową nie mam kontaktu, ale dziadkowie mają chyba to do siebie jak dziecko płacze to te tekst : "no co oni Ci robią? no męczą tak? , ty głodny a oni nie dadzą..oj oj " Moim rodzicom zwróciłam uwagę to usłyszałam, że przecież tak tylko zagadują...

ja odstawilam kleik i jest spokoj...az boje sie znowu dac

dobra tesciowa to taka, ktora mieszka 2000 km od Ciebie

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Bite.
A ja tak na forum o tym

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Zaraz mnie ochrzanicie, że ja porównuję te potrawy, ale patrzcie.
W 'Niemcach' żerą wołowinę po 4mcu.
TU

no widzisz ...co kraj to obyczaj....


Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
I nieskromnie sie pochwalę, że moje dziecię skończyło dziś 20 tygodni

i ja tez nieskromnie sie pochwale ze my tez
__________________
Ząbki
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora