Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-27, 20:44   #2627
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi odnośnie składania budki


Byłam tam chyba raz i ciepło tam faktycznie jest. A przewijać to wolałam na tym łóżku, bo przewijak mi się wydał mało stabilny. Plaza to jakoś tak wychodzi z reguły po drodze do lub ze spaceru...może sie kiedyś tam spotkamy - jak będziesz mijać takie wielkie coś z fioletowym wózkiem Tako Cruze to będziemy to my
my też tam mamy "po drodze" jeśli jedziemy gdzieś w strone rynku ale nie raz po prostu własnie plaza jest celem spacerku, bo tak jak wspominałam rossman'a odwiedzamy często, do tego an rynku to nawet się nie pcham z wózkiem bo tam ciasnota nieziemska

okej będe wypatrywać albo Ty wypatruj nas - takie rude coś i kremowo-beżowy wózek tako ballila póki co wózek mało spotykany u nas więc nieco się rzucamy w oczy.
a w ogóel to musimy się kiedyś umówić na spacerek

wiesz może gdzie moge u nas kupić jakiś fajny jednoczęściowy strój kąpielowy? W sportowych szukać czy gdzie?
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora