Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 21:00   #2630
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
my też tam mamy "po drodze" jeśli jedziemy gdzieś w strone rynku ale nie raz po prostu własnie plaza jest celem spacerku, bo tak jak wspominałam rossman'a odwiedzamy często, do tego an rynku to nawet się nie pcham z wózkiem bo tam ciasnota nieziemska
no fakt ciasno jest a do tego niektórzy ludzie to łażą jak ostatnie ofermy..bez urazy dla nich oczywiście

okej będe wypatrywać albo Ty wypatruj nas - takie rude coś i kremowo-beżowy wózek tako ballila póki co wózek mało spotykany u nas więc nieco się rzucamy w oczy.
a w ogóel to musimy się kiedyś umówić na spacerek
z przyjemnością...choc powiem ci, że widziałam już chyba zieloną i brązową Balile na mieście..taki kolor jak ja mam to jak narazie jedyny w naszym mieście, ale Twój też ładny i chyba mi kiedyś mignęłaś koło Real'a
wiesz może gdzie moge u nas kupić jakiś fajny jednoczęściowy strój kąpielowy? W sportowych szukać czy gdzie?
a szukasz taki typowo sportowy?czy taki bardziej kobiecy?jak sportowy to w sportowych a ten drugi to może być ciężko o tej porze roku.

Edytowane przez agus1978
Czas edycji: 2012-01-27 o 21:03
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora