Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Invisalign
Wątek: Invisalign
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-25, 22:50   #84
Kasiek112
Przyczajenie
 
Avatar Kasiek112
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 19
Dot.: Invisalign

Cytat:
Napisane przez Doilooklikeadoll Pokaż wiadomość
Witam!

Czy jakas dobra duszyczka mogłaby mi powiedziec jak ubiegac sie o dofinansowanie takiego aparatu w uk?
Jedna z dziewczyn pisala tutaj kiedys ze jej panstwo dołozyło 1000 euro.
Bede wdzieczna za odpowiedz.

Buziaczki
Ja robię Invisalign w UK i o ile nie masz mniej jak 16 lat to płacisz całość za leczenie. Jest to tak naprawdę Twoje widzi mi się i nikt Ci nie zwróci kosztów. Ja zapłaciłam za całość £2850. W cenie mam wizyty oraz retainer na koniec leczenia.

Jestem już na 13 nakładce z 30, także prawie półmetek zauważyłam dużą zmianę w stosunku do początku. Zęby są prostsze i widocznie się przesuwają.

Roxio312 jest zawsze taka szansa, że się zęby zaczną przesuwać, niestety nie jest to na stałe wbrew pozorom. Masa osób po kilkunastu, kilkudziecięciu latach prostuje zęby ponownie, ale zazwyczaj jest to mniejsza/inna wada jak początkowa przed rozpoczęciem pierwszego leczenia.
A co do decyzji, to jestem mega zadowolona i nie wyobrażam sobie siebie z klasycznymi 'drutami' na zębach. Komfort to numer jeden

jakto1203 ja po założeniu attachments miałam tylko problem wtedy gdy zęby się przesuwały tj po założeniu nowej nakładki. Jeżeli zaczęłam ściągać ze złej strony to miałam wrażenie ze ząb mi się wykrzywia i wyłamie/wyrwie. Okropne uczucie. Ale mam już to opanowane więc bólu brak przy ściąganiu

Czasami jak nie chce mi sie zdejmować nakładek to jem miękkie owoce w nich ale niestety najczęściej jest to spowodowane tym, że w pracy nie mam czasu na zdjąć, zjeść, umyć zęby, umyć nakładki. To zajmuje niestety chwilę, a ja często tej chwili nie mam. Cukierki sobie w nich ssam. Pije kolorowe napoje i zaskakująco dużo herbaty i nie odbarwiają się jakoś specjalnie. Raz popełniłam gafę. Gotowałam zupę dyniową z dużą ilością curry i wziełam na łyżkę na spróbowanie na zasadzie - co by tu jeszcze dodać. Później zdjęłam do jedzenia, ide umyć zęby, ale kurczę jakieś takie żółto zielone wyczyściłem ile się dało. Na szczęście było już blisko zmiany na nowe. A tamte wrzuciłam na tydzień do wody z wodą utlenioną i wyglądały jak nowe
Więc nie polecam próbować w nich wszystkiego
Kasiek112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując