Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-05, 10:18   #80
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

No właśnie nie ząbkuje. Juz praktycznie wszystkie zęby wyszły. Trójki były ostatnio, ale są do połowy. Bardziej powiedzialabym ze to nerwowe.

Właśnie u nas jest to na zasadzie , że nie wolno tak robic. W sumie ja nie wiem co jest lepsze. Generalnie nie rozumiem czemu dostała histerii o to okno jak sama często przez nie patrzy. Nie chce mi się zaczynać rozmowy z tz ze to nie kara bo juz wymiotowac mi się chce tymi rozmowami o wychowaniu Pestki. Mnie samą to męczy. Nie podoba mi się takie jej zachowanie. W sumie powinna wiedzieć że nie wolno tak robić. Nie wiem co lepsze

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Emmos, ale słodko [emoji7] Dużo sił i spokoju dla Ciebie, trzymajcie się zdrowo!

Pestycyda zdrowia!

U nas też różne cyrki z Lu na pokładzie, raz jest lepiej, raz gorzej, aktualnie ma fazę na buty - w zaxach urwała kokardkę, a innych nie chce włożyć, najbardziej na nie jest na sandały elefanteny. Muszę odgrzebać melisy kotki i spr czy jeszcze będą dobre. Wczoraj na placu zabaw chodziła na bosaka, bo nie chciała w butach 🤷 Wieczorem wyszła z domu w klapkach na basen [emoji85] Ciężko teraz z nią wyjść, bo żadnych butów nie chce włożyć [emoji85] Nie wiem czy to przez to, że nad morzem ostatnio często była boso 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Heh dobrze ze cokolwiek ubiera na stopy
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując