Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem, część XL.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-27, 09:26   #4118
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Cytat:
Napisane przez pustamiska Pokaż wiadomość
Nie tłumaczył on się migał od seksu jak się dało. Jak się zapytałas dlaczego nie chce to on ze chce ale jutro... z tym że następnego dnia też bylo jutro albo skradanie się po kątach żebym sobie nie przypomniała. Dopiero później wyszło że chodzi o problemy z erekcja i blokuje go stres że będzie klapa. Ale to już było po mojej samoocenie i powiem Wam szczerze że widziałam że czasem ten penis słabo reaguje ale myślałam że to wszystko moja wina... Jak głupia baba..

Potrzebowalam informacji co się dzieje, jak Nam pomóc i co moge zrobić. Wiedzieć czy to możliwe że nie pociągam faceta który twierdzi że mnie kocha... I czy tak się da żyć.

Później gdy dowiedziałam się że problem jest bardziej fizyczny, przyszło rozczarowanie że też tylko ja mam ochotę coś działać żeby było lepiej.

Dokładnie babki to sobie próbują wiecznie wszystko wytłumaczyć i walczą z wiatrakami. I powiem Wam że już jestem tak strasznie tym zmeczona. W pierwszej fazie brałam wszystko na sobie płakałam że jestem tak beznadziejna że on ze mną nie chce, w drugiej gdy dostałam informację zaciagnelam siła na badania, zaciągnąłam siła do seksuologa. W badaniach wyszedł pewny trop ale trzeba się było znowu umówić do lekarza specjalisty i znowu przestoj. On wie że mi brakuje seksu że tego potrzebuje że Nasz związek tak na tym cierpi i wszystkie działania i tak odwleka miesiącami i dopiero jak już wszystko ja zorganizuje to siła zaciągnięty idzie.
Jak odszedł byłam załamana ale myślałam że może po tej pustce faktycznie znajdę kogos z kim będzie normalnie... Kocham go ale tyle mnie to wszystko kosztuje..
Bardzo dobrze Cię rozumiem! To odwlekanie miesiącami, to poczucie, że nam zależy bardziej niż im, żeby to rozwiązać...
Czyli Ty tez masz medyczne wytłumaczenie. Problem z erekcją i strach przed klapą to jak najbardziej medyczno-psychiczny przypadek, tak ja i u mojego eksa. Tylko oni się zakopują w tym swoim strachu, poczuciu beznadziei...zamiast działać. Faceci "w kwiecie wieku" Bardzo to przykre i frustrujące.
Mimo wszystko, Twój od Ciebie nie odszedł, mój mnie zostawił... Nie wiem, co tam się zadziało w jego głowie, ale wolał mnie zostawić niż się wyleczyć

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Żeby nie było, moje towarzystwo jest z różnych środowisk, bardzo fajni ludzie, z którymi znam się od lat. I nikt go nie polubił. To jest zastanawiające.
Malo tego, on nie mial absolutnie żadnego kolegi, żadnych znajomych z liceum, ze studiów czy aplikacji.
On mial tylko brata, mamę, lokatorów i laski z portali randkowych. Tak to niestety wyglądało.
Widzisz, na przyszłość reaguj na takie sygnały. Jak jestesmy zakochane to wybielamy partnera, patrzymy przez różowe okulary, ale trzeba się starać zachowac obiektywizm. Ja wiem, że ludzie są rożni, nie każdy ma masę znajomych itd, ale tak kompletnie nie mieć żadnego kumpla? No dla mnie jest to jednak dziwne, żeby relacje dorosłego faceta to była mama, brat, współlokatorzy i laski z portali.

Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
Mnie znowu naszło na rozmyślanie i obwinianie się....
Wiesz dobrze, że niepotrzebnie. Nie masz się o co obwinić!
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora