Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem, część XL.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-30, 12:25   #4136
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Zablokuj go gdzie sie da. Facet ma problemu ze sobą i podbija swoje ego kosztem twojego samopoczucia. Po co ci ktoś taki? Sama wiesz że w związku trzeba czuć się szczęśliwie i bezpiecznie. Aż dziwne że w to brnelas bo on od samego początku pokazywał że jest zaburzony i niepewny siebie. No ale nic. Pewnych rzeczy nie chcemy widzieć od razu.

Płacz płacz. Te emocje muszą znaleźć ujście.

A z czasem zobaczysz że dobrze się stało.

I zastanowilaabym się sama nad sobą. "Mój chłopak mnie zmusił żebym z nim zerwała'. Albo nie umiesz brać odpowiedzialności za swoje czyny, albo masz zaburzony obraz tego co się dzieje.

Nie złamiesz się jeśli będziesz chciała. Będzie trudno ale zablokowanie go i ucięcie kontaktu to jedyne wyjście. Możesz się bujać tak jeszcze wiele miesięcy i lat. Ale po co. Koniec końców kiedyś trzeba będzie to uciąć. Lepiej wcześniej niż później.

Zawsze tutaj możesz się wygadać wypłakać . Na nim twoje emocje nie robią wrażenia.

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

omg, dopiero teraz doczytałam reszte na spokojnie. Zalatuje psycholem i wcale nie czuję zebym wyolbrzymiała..

I ty sie nim przejmujesz? Naprawde powinnas pogrzebac w sobie, pewnie przy pomocy psychologa, bo niestety to, co robilas i to, co tu piszesz, to nie jest zwykła desperacja, a coś większego i bardziej syfiastego
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora