Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak to jest z tymi orgazmami? Problem z partnerem.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-09-15, 09:46   #21
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Jak to jest z tymi orgazmami? Problem z partnerem.

Cytat:
Napisane przez MilagrosFade Pokaż wiadomość
Kurczę wiem ze z tym ze mu się wypinam żeby doszedł to wyglada słabo ale ja często sama to inicjuje i sama go do tego namawiam

Poza tym czasem kręci mnie uczucie bycia wykorzystywana - chociaż podkreślam ze wiem ze zawsze mogę mu odmówić i gdy akurat odmawiam nigdy nie nalega

Nie wiem do końca jak to wyjaśnić słowami na forum ale podnieca mnie czasem to uczucie ,,.

Tylko ze może już ostatnio tego za dużo,., Bo ostatnio miał straszna ochotę na seks i dochodzil ze mną po 5 razy w ciągu dnia, a ja może z raz .. wtedy pojawiło siè u mnie to uczucie ze pozwalam mu na zbyt dużo. W dodatku seks który uprawiamy jest bardzo wulgarny i ostry- na moja prośbę bo tak lubię. Gdybym przy tym normalnie dochodziła myśle ze nie miałabym takich rozkmin.

Chyba sama sobie robię krzywdę w tej relacji, tym jsk wyrażam swoje preferencje itd. Muszę poprostu z tym przystopować

Powiedzualam mu zreszta ze już nie wyrabiam fizycznie czasem i mnie boli , ze ten poranny seks jest już ponad moje siły to powiedział ze przevuez nie zawsze muszę się zgadzać i nie zamierza mnie męczyć. On robi poprostu to na co mu pozwalam , myśli ze sprawia mi tym przyjemność ..
A tak naprawdę u mnie to wynika ze złych pobudek
Moja seksualność jest chyba trochę chora
Musze zacząć myśleć o sobie. Seks powinien wynikać ze zdrowych pobudek. Nie mogę go tez winić ze cos robi skoro sama go o to proszę lub pozwalam. Nie będę z niego robić jakiegoś potwora. Sama go proszę żeby mnie ostro traktował często itd. Spełnia tym moje życzenia .
Tylko z jakich pobudek to u mnie wynika? Czy to jest zdrowe?

On jest na testosteronie i dodatkowo sam z siebie ma duże libido. W dodatku strasznie go podniecam. Wystarczy ze się rozbiorę czy go dotknę.. cieszy mnie to ogólnie ze mam tak sprawnego seksualnie partnera .. ale tez trochę mnie to przerasta bo ciagle mu stoi i czuje się zobowiązana go zaspokajać..
on tez bardzo mi się podoba fizycznie i ciężko mi się czasami powstrzymać przed seksem mimo ze np odczuwam ból.
Oboje mamy nienaturalnie wysokie libido, ja mam specyficzne preferencje, w dodatku ja nie dochodzę i to prowadzi do takich patologii między nami
musze poprostu zmienić mój sposób myślenia o tym wszystkim

Powiedziałam mu ze jestem czasem sfrustrowana tym jsk to wyglada, powiedzualam szczerze ze czuje mega przyjemność a przez jego wcześniejsze zachowanie zablokowałam się na orgazm. Ze już nie chce ciagle uprawiać rano seksu bez orgazmu bo potem chodzę niezaspokojona.

No i tez wysłałam ze siedzą mi w głowie te słowa ze nie byłby z kobieta która nie ma orgazmów. To odpowiedział ze u nas to zupełnie inna historia - i tak ze mma będzie bo nikogo tak moe kochał i z nikim nie miał takiego dobrego seksu. Ze mam idealna pochwę dla niego. Ze nigdy mnie nie zostawi z tego powodu bo dla mnie jest całkowicie inny zestaw reguł. I zależy mu tylko na tym abym wreszcie się wyluzowała i cieszyła samym seksem, postawiła siebie na pierwszym miejscu a wszystko przyjdzie samo.
Sam mi tez ostatnio powiedział ze wie ze spiep**l sprawę na początku tym gadaniem, wywieraniem presji -nawet mnie za to przeprosił, dodal tez ze chce dobrze, ze mu zależy na moim spełnieniu bo widzi ze
Mnie to meczy i może powinnam odwiedzić seksuologa i to chyba jest dobry pomysł
Nie powiedziałabym, że masz chorą seksualność. Ale powiedziałabym, że czasem jak się jest w toksycznym związku to robi się różne rzeczy, których się nie chce, a jednak samemu się je inicjuje. Sama inicjujesz często ten poranny seks mimo iż często jesteś obolała, a potem cały dzień zirytowana przez to, że nie czujesz po nim satysfakcji. Tego i o tej porze akurat niezbyt lubisz, a jednak sama stawiasz się w tej sytuacji. I patrząc po opisie tej łóżkowej relacji to wcale nie dziwi, bo jesteś pod presją i porównywana oraz masz z tylu głowy jakieś eks to wedle relacji dochodzą od samego dotknięcia czarodziejskiej różdżki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując