Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Malowideł Ani część kolejna :) wątek AnuliPPP
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-10, 18:51   #15
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Malowideł Ani część kolejna :)

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Wierze ze czasem tez cierpisz na czasobrak jak wszyscy

ale jak sie da to pokazuj, pokazuj
dzięki za zrozumienie
dziś lub jutro będą nowe

Cytat:
Napisane przez evela28 Pokaż wiadomość
piękne kolory, cudne kropeczki


Cytat:
Napisane przez Anka :) Pokaż wiadomość
Masz jeszcze jakiś lakier z nowej kolekcji Wibo oprócz tego zielonego? Ja mam żółty z tej serii co ty i jest nawet ok ale mam jeszcze jeden z serii tej jeansowej i jest okropny... tyyyyyyyyyyle bąbli mi się porobiło, że zaraz trzeba było zmyć... chyba, że nie umiem malowac, albo to moja wina, bo malowalam na zewnątrz, a bylo cieeeeeeplo ? U Ciebie nigdy nie widziałam czegoś takiego... a mi się czasem zdarza Może ja robię cos źle?
mam właśnie żółty i ten drugi zielony nr 2 - amazoński to jeansowa już jest? u mnie tylko te color power, amazone i kameleony...
ten był w porządku, żółty też a nie wiem jak ten ostatni ale ja podejrzewam że to właśnie wina ciepła i malowania na zewnątrz nie spotkałam się żeby ktoś narzekał na bąble w tych nowych Wibo, no ale może... co byś mogła robić źle? chyba jedynie "mazać" pędzlem za dużo razy w jednym miejscu, tak jakby mieszając i napowietrzać lakier ale raczej wątpie

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
ooo nowy wąteczek i nowe pazurki fajne połączenie, nosz cholera szkoda, że już pomalowałam wszystkie pazury na niebiesko, bo bym może jakąs inną wersję tego twojego zrobiła - w sensie inną kolorystycznie ale moze nastepnym razem
hej hej
nic straconego, zawsze może być następnym razem
właśnie, lecę nadrabiać Twojego blożka
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując