Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Malowideł Ani część kolejna :) wątek AnuliPPP
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-13, 07:35   #23
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Malowideł Ani część kolejna :)

Było różowe, było fioletowe, dziś czas na... żółte! żołte ombre od baaardzo rozbielonego żółtego, do "kurzego żółtka"
co prawda miałam w planie inne, ale uprzedziła mnie Anka, wiec jest takie a to drugie zrobię innym razem
niestety (znowu) robiłam zdjęcia ciut za późno i jakość i kolory nie są zbyt wybitne, no ale ostatecznie jest " w miarę". Na żywo ładniejsze kolory.

Od kciuka do małego:

Ados 594 który już pokazywałam, ale zmieszany z białym, bo jest żelkiem. To go też rozjaśniło na czym mi zależało. To dało mocny żółty kolor jak w jajku 2 warstwy

Wibo Color Power nr 5. Mocny, żywy, czysty żółty. Świetny. Niestety na zdjęciu niezbyt przypomina siebie, złapał jakieś inne "domieszki" których nie ma. 3 warstwy.

Eveline 515, którą już pokazywałam taka średnio rozbielona żółć. Tym razem dałam pod nią 2 warstwy bazy i nie odbarwiła mi się tak paskudnie jak wtedy. Maluje się nią całkiem fajnie i wystarczają 2 warstwy, ale ja dałam 3.

Essence Naughty but nice - taak, nazwa odpowiednia maluje się raczej typowo dla żółtych pasteli czyli niezbyt cudnie, ale efekt jest nice 3 (albo 4? ) warstwy

Wibo 157, którego też już pokazywałam. Jaśniuteńki żółty kolor. 4 warstwy wg mnie konieczne.








lakiery:
Ados 594
Wibo Color Power 5
Eveline 515
Essence Naughty but Nice
Wibo 157
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg żółte ombre.jpg (21,5 KB, 278 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg żółte ombre2.jpg (46,7 KB, 321 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg żółte ombre3.jpg (27,0 KB, 333 załadowań)
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując