Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Malowideł Ani część kolejna :) wątek AnuliPPP
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-13, 11:29   #29
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Malowideł Ani część kolejna :)

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
ależ słoneczny mani fajne te żółtki


Cytat:
Napisane przez Lidzia007 Pokaż wiadomość
dziękuję za pozwolenie teraz bazkarnie będę zgapiać



o wow ! muszę kiedyś spróbować takiego ombre ! genialnie to wygląda tzn. kiedyś próbowałam i o ile lakiery w buteleczkach wyglądały na idealnie dopasowane tak na pazurkach nie wyglądało już tak pięknie :P.
prosze bardzo


racja, w butelkach to co innego, dlatego ja najpierw na czymś robię takie większe krople (kleksy) i sobie sprawdzam jak pasują

Cytat:
Napisane przez Anka :) Pokaż wiadomość
śliczne

a wiesz, zanim ja zrobiłam te swoje pazurki to najpierw miałam ochotę na własnie cos takiego jak u Ciebie! Tylko nie mam az tylu odcieni żółtych lakierów i dlatego było żółto-pomarańczowo


haha my to mamy z tą telepatią
a wiesz, że ciężej mi było dobrać różowe lakiery do ombre niż żołte? te po prostu jakoś do siebie pasują mimo że nie mam aż tak wielu żółtych.

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
zielone z granatem --> bardzo ładne! fajna zieleń i kropeczki baardzo dokładne słodziutkie pazurki.

żółte --> o kobieto! masz tych odcieni, że mdleję ładnie. bardzo ładnie.


hehe przyznaję się, lakiery to mój nałóg

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Kocham ombre na paznokciach u siebie nigdy mi nie wychodzi, bo nawet jeśli mam odpowiednie lakiery kolorystycznie to niektóre mają shimmer,inne nie itd.. A mieszać nie umiem

ja też kocham, nie wiem co w tym jest ale w kazdym ombre do tej pory czułam się świetnie

jakby wszystkie miały shimmer to też może być fajnie
a co trudnego w mieszaniu
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując