Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Poradźcie mi coś, bo zwariuję :(
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-19, 08:03   #8
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Poradźcie mi coś, bo zwariuję :(

Ineess,

a nie sądzisz, że sama już sobie wyrządziłaś dośc krzywdy dobierając sama kolory i sama nakladając farby? Farby drogeryjne, a osobliwie Palette, którą teraz zamierzasz zastosować, wnikają bardzo głęboko w strukturę włosa, potem ciężko je ściągnąć. To nie są farby dobrej jakości. Jak sądzisz- dlaczego w hurtowniach i sklepach fryzjerskich nie sprzedadzą farb nikomu, kto nie jest fryzjerem? Bo to są farby dobrej jakości (większość z nich) i trzeba umieć dobrać i kolor (trzeba wiedzieć, jaki kolor się pojawi po zastosowaniu farby na kolorze bazowym) i dobrze nałożyć.

Ja nie rozumiem. Dziewczyny: nie rozumiem. Kładziecie jedną drogeryjną farbę na drugą a potem się dziwicie, że kolor nie ten a włosy zniszczone czy popalone. Za tę samą kwotę, którą wydałaś na te farby, gdybyś dołożyła jeszcze kilka złotych i zadała sobie trud poszukania dobrego salonu fryzjerskiego miałabyś taki kolor, jak chcesz.

Chcesz rady: przestań grzebać sama bo za kolejnym podejściem naprawdę możesz zostać zielonowłosą. To najmądrzejsza i uniwersalna rada, której każdy przeciętnie inteligentny człowiek Ci udzieli. Już w tej chwili masz zielonkawe. I jeszcze Ci mało i dalej chcesz sama się krzywdzic?


EDIT
Kliknęłam na Twoje zdjęcie w powiększeniu. Dziewczyno, włosy Ci się przerzedzają! Przyjrzyj się sama- masz prześwity a to nie jest kolor popielaty tylko skóra! Kup sobie najpierw vitapill i dobrą odżywkę, daj tym włosom odsapnąć od farb i rozjaśniaczy! ( w blondach są rozjaśniacze i nikt mi nie wmówi, że jest inaczej). Jeszcze kilka samofarbowań i do końca sobie zniszczysz włosy.

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2013-07-19 o 08:19
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując