Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Poradźcie mi coś, bo zwariuję :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-19, 11:23   #15
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Poradźcie mi coś, bo zwariuję :(

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Moja droga:
nie chcę tutaj rozkręcać flame'u ale potrafię czytać ze zrozumieniem. Sądzisz, że MĄDRA będzie ta osoba, która poleci Ci jakąś drogeryjną farbę i poradzi położyć kolejną farbę na farbę? Patrz mi na usta (napisze Ci drukowanymi): KAŻDA FARBA BLOND ZAWIERA ROZJAŚNIACZ. ROZJAŚNIACZ NISZCZY WŁOSY. JEŚLI BĘDZIESZ STARAĆ SIĘ ROZJAŚNIĆ TO, CO TERAZ MASZ KOLEJNĄ FARBĄ DROGERYJNĄ TO NIKT CI NIE ZAGWARANTUJE, ŻE WYJDZIE CI WYMARZONY BLOND A NIEPOŻĄDANY PRZEZ CIEBIE ODCIEŃ MOŻE PRZEJŚĆ W INNY NIEPOŻĄDANY ODCIEŃ. ODBIEGAJĄCY JUŻ DALEKO OD BLONDU.

Zanim zarzucisz następnym razem komuś brak mądrości ,czy złe intencje, czy brak czytania ze zrozumieniem to się zastanów. Nałóż sobie na głowę nawet dwie Palette. Potem opisz nam, jak z płaczem poszorowałaś do fryzjera by to combo Ci zlikwidował. Ot, widać każdy musi się nauczyć na własnych błędach. Ja się już nauczyłam. Ty jeszcze nie.

Koniec dyskusji. Dalsza wymiana opinii byłaby jedynie niepotrzebną tu pyskówką.
ubawiłaś mnie do łez koleżanko
zanim komuś doradzisz ns razem to się dobrze dokształć i zastanów, bo tylko się ośmieszasz głupotami jakie piszesz! nie wiem czy robisz to celowo, czy to prowo, bo nie wydaje mi się zebyś sama wierzyla w to co napisalaś do ines
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując