Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-17, 09:05   #4102
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Mój znajomy o poglądach b lewicowych pisze soft dla BSH. Powiem mu, ze jest nazistą.

A wracając do tematu: PiS prawdopodobnie się wycofa ze zniesienia limitu 30krotonosci ZUS. Uff. W końcu ktoś tam poszedł po rozum do głowy.
Większa szansa ze kiedyś wrócę opłacać podatki nad Wisłą

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc ja nie pamiętam skąd czerpałam wiedzę na temat życia seksualnego ale dość obszerną miałam już jakoś w połowie podstawówki - początek lat 90. XX w. (moje lalki skrobały się nie raz) Internetu nie było, wdż w szkole w duchu katolickim, rodzice wiele ze mną też nie rozmawiali na te tematy. Główne źródło wiedzy to były chyba koleżanki, Bravo i gazetki typu "pani domu".
Ja tam się dziwie jak sobie radzą zwierzątka typu kotki i pieski. Przecież nie maja lekcji wychowania seksualnego. Czy może Lewica ma jakieś postulaty w tej dziedzinie?
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując