Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-14, 14:48   #29
niv_
Zakorzenienie

Dot.: Powiedz to tutaj :) rozdział 51

Cytat:
Napisane przez ananasova Pokaż wiadomość
Bez przesady.. Może nie palaja miłością ale nie słyszałam żeby PiS w miastach był przeciwko. Każdy zbiera, pod kościołami na ulicach wszyscy stoją i nikt nikogo nie wichlal za łby.
Tak się przyjęło że Kościół jest anty bo ktoś tam się wypowiedział. Wielu katolików wrzuca do puszek wosp.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
U mnie ksiądz nie pozwolił kwestować na WOSP więc różnie to wygląda, znajomi bardzo religijni katolicy też na WSOP nie dają i uważają, że to diabelska organizacja. Na pewno prze ostatnie lata, robiono wiele aby zniechęcić do wspierania tej inicjatywy.

Uważam, że każdy ma prawo do własnego zdania i nikt nikogo nie zmusza do dawania, ale było bardzo dużo nienawiści do WSOP w mediach publicznych, wypowiedziach polityków, księży, a to mi się już nie podoba, bo WOSP robi wiele dobrego dla tych, których państwo ma gdzieś.

Edytowane przez niv_
Czas edycji: 2019-01-14 o 14:52
niv_ jest offline   Odpowiedz cytując