Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploteczki, plotusie - staraczki i mamusie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-08, 09:29   #20
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Ploteczki, plotusie - staraczki i mamusie

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Przyznam się, że ja również od jakiegoś czasu Was podczytuję Nawet miałam się wpisywać, ale czeka mnie teraz przymusowa przerwa i dlatego się powstrzymywałam, ale skoro istieje ryzyko obumarcia wątku...

29 lat, starania od listopada 2016 roku. Początkowo slabe parametry meza (poprawione), potem ja miałam polipy endometrium (usunięte). Obecnie troche wariuje mi tarczyca, ale jestem pod opieką endokrynologa i jego zdaniem nie ma dramatu, który blokowałby zajście w ciążę. Miałam robioną droznosc - wszystko ok. Ciazy nie bylo nigdy, nawet biochemicznej, więc obstawiam albo immunologię, albo może to wiązanie się plemników z kwasem hialuronowym, albo kij wie co. Nie wiem, w maju idzemy po raz pierwszy do kliniki (do dr. Przybycienia) i zdamy się już na nich.
Tylko zmieniam teraz pracę i mam przymusową przerwę polroczną od staran - ale to dobrze, bo po tych 2,5 roku jestem już tym tematem strasznie zmęczona :/
Witamy Stotku[emoji255][emoji255][emoji255]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując