Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-01, 11:36   #21
sharlotka87
Rozeznanie
 
Avatar sharlotka87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 714
Dot.: Mamy Październikowe 2019 [emoji173] cz.3

Witam się z rana
Tyle postów pocytowalam i co czytam na koniec? "Gasimy światło" [emoji23] [emoji23] [emoji23] teraz nie pamiętam co miałam napisać
Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
To i ja się przywitam [emoji6]
Zaczynamy w tym rozpakowywanie?
Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Szalona ty czy co
Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Witam się w nowej części[emoji16]

Podobno jak się na w ciąży zgagę to dziecku wpisu rosną. Z moim pierworodnym to się sprawdziło, bo urodził się z bujną czarną czupryną. Teraz ma ciemny blond.
A teraz to mam taką zgagi że drugiemu to chyba warkocze będę pleść już na porodówce[emoji23] Ja też myślę że lepiej późnej niż wczesnej. Zwłaszcza, że mam wyliczony tak urlop, żeby mi do końca 2020 wystarczyło[emoji13]
No i mam karencje w ubezpieczeniu, więc najwcześniej mogę rodzić we wrześniu acz dla pewności wolę ten październik
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie wiem co to zgaga, a obaj moi chłopcy urodzili się z czarnymi, gęstymi włosami [emoji173]️ciekawe jak ten mąż był łysy, a ja właśnie czarna
Któraś z was pisała, że zapomniała, że ma dziecko [emoji41][emoji23] nie pamiętam która, ale "you made my day" [emoji23] [emoji23] [emoji23].
Ja uzupełniając dokumenty nie mogłam ogarnąć, który mamy rok aktualnie [emoji41][emoji23] a na koniec machnelam datę: 19.07.1987. I podpisałam. Cóż. Przeczytałam, że mózg kobiety w ciąży kurczy się o ileś tam procent, i że po ciąży ileś wraca do normy, ale nie cały [emoji41] a z każdą ciążą jest więcej ubytków [emoji23]
To by naprawdę wiele u mnie tłumaczyło [emoji854]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sharlotka87 jest offline Zgłoś do moderatora