Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmniejszenie piersi cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-29, 18:33   #4331
Lilithkr
Raczkowanie
 
Avatar Lilithkr
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 158
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Alerka Pokaż wiadomość
hahah, ja tez za dwa tygodnie a konkretnie 10/09. I w sumie najwięcej stresu miałam z tym czy wyniki będą dobre i nie wyjdzie mi jakiś babol, o który nie miałam pojęcia. Ja z kolei chciałabym rozmiar B lub małe C i mam nadzieję, że taki wynegocjuję . A Wy, które są szczęściarami i są po jakie macie doświadczenia w kwestii wyboru rozmiaru?
No to witam w klubie, ja też 10 września [emoji12] w przyszłym tyg idę na badania i też się zastanawiam czy coś nie wyjdzie co mogłoby mnie odsunąć od zabiegu....🤦🏻☠♀️ Mam mieć "C" ale zobaczymy co z tego wyjdzie tak czy siak po tym co teraz jest jak spadnie o 4 rozmiary to i tak będę szczęśliwa [emoji7]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Yogurtowa Pokaż wiadomość
Dziś mam usunięcie szwów i się stresuję [emoji44] czuję się świetnie, już prawie wszystko mogę robić sama, trochę problem z unoszeniem rąk. Najbardziej dokucza spanie na plecach [emoji14]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to pięknie [emoji122] teraz już troszkę lżej będzie, ale i też zacznie się "prawdziwe" gojenie i trzeba się oszczędzać, żeby wew szwy się nie rozeszły, ja też już się chyba podświadomie przygotowywuje i staram się spać na plecach ale marnie mi to idzie [emoji23] daj znać jak po dzisiejszej wizycie [emoji5]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Cytat:
Napisane przez knyska Pokaż wiadomość
Witam, jestem nowa i borykam się z takim problemem jak wy wszystkie..Chce zmniejszyć piersi na NFZ i zastanawiam się gdzie najlepiej to zrobić oraz chciałam zapytać jakie są terminy głównie na dolnym śląsku, ale biorę też pod uwagę Łęczną
Zależy skąd konkretnie jesteś, i jakie opcje poza Łęczną bierzesz pod uwagę, bo terminy są naprawdę meeeeega zróżnicowane... Police chyba do roku, Kraków połowa przyszłego roku (teraz), a Łęczna to jakoś 3-4 lata więc trochę jakby długo... Nie wiem jak Wrocław bo chyba to Twoje rejony, ale możesz przedzwonić do szpitala na Fieldorfa tam chyba operuje m.in dr Paul, ale też nie sądzę by terminy były jakieś krótkie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lilithkr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując