Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmniejszenie piersi cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-09, 05:03   #4342
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez paulina_maria1999 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było [emoji846] Przychodzę do was z małym problemem (o ile w naszym przypadku można to tak nazwać [emoji848]) i pytaniem. Dnia 28 sierpnia minął równo rok od mojej operacji i ostatnio zauważyłam, że moje piersi są troszeczkę większe niż parę miesięcy temu. Czy to normalne? Czy może tak być dlatego, że piersi w środku się jeszcze goją i dopiero teraz wychodzi ich kształt i rozmiar? Wolałabym żeby już się tak nie robiło. Czy wy też tak miałyście? Chciałam przy okazji napisać wam, że panie doktor z Katowic to są naprawdę super kobiety . Mam problem z bliznami po operacji na bokach, bo strasznie mi przerosły i w październiku jadę na wycięcie i ponowne zszycie boczków, a przy okazji zostaną mi usunięte pieprzyki. Oba zabiegi oczywiście na fundusz i w dodatku zostały mi zaproponowane przez panie doktor Jestem naprawdę mega szczęśliwa Pozdrawiam was kobitki cieplutko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Dodam jeszcze tylko że dzisiaj nawet moja siostra mi powiedziała, że moje piersi są większe niż wcześniej [emoji15] Zaczynam się bać, że znów zaczynają mi rosnąć [emoji22]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może przytyłaś i automatycznie piersi urosły? Może jesteś w ciąży? xd Ile masz lat?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując