Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmniejszenie piersi cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-09, 07:05   #4344
pataya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 71
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Yummytummy Pokaż wiadomość
Hej! Generalnie to moja pierwsza aktywność na wizaz... wiec nawet nie wiem, czy dobrze sobie warszawian posty, z góry wybaczcie. Oczywiście problemu przedstawiać raczej nie muszę. Ten wątek odkryłam dopiero niedawno, bo nawet nie pomyślałam nigdy o takiej operacji. No bo przecież jak to tak, ale jak doszły problemy na tle psychicznym, kompleksy, różne, autodestrukcyjne myśli na tym punkcie, krocie wydawane na rehabilitacje z powodu drętwiejących pleców, w końcu dojrzałam do tego. Wątek ten czytam skrupulatnie, niestety dopiero od wczoraj. Pozwolę zadać Wam pare pytan, ale oczywisice będę szukała odpowiedzi tez w poprzednich dyskusjach.

1. Mam 20 lat... oczywiście Wam tlumaczyc nie muszę, że problem nie jest błahy. Tak, słyszałam o tym, że przed dzieckiem (czego narazie zupełnie nie planuje) nie zaleca się. Jednak chciałabym moc potencjalne potomstwo nosić na rękach bez absurdalnie wielkiego bólu w plecach i innych problemów. Rozumiecie, dla mnie póki co moje zdrowie i komfort psychiczny jest priorytetem.

2. Pisaliście tutaj o Łącznej? Warszawie? A jak jest z Krakowem, szukam, ale nie mogę nigdzie znaleźć, w jakim szpitalu to jest? Gdzie takie coś wykonują?

3. Słyszałam o lekarzach; ortopedzie, neurologia i psychiatrze. Jaki jeszcze lekarz mógłby coś takiego wypisać? I czy przychodząc do potencjalnego lekarza ortopedy, psychiatry wskóra coś zaświadczenie, czy takie potwierdzenie od fizjoterapeuty, który prowadzi moja rehabilitacje? Która notabene spowodowana jest tym okropnym problemem.

4. Na taki wątek tez nie natrafiłam; nie wiem czy powinnam o tym pisać, ale człowiek w akcie desperacji łapie się różnych chwytów-niestety. Na operacje prywatna póki co ze studenckiej kieszeni pozwolić sobie nie mogę; chociaż wiadomo, przez myśl przechodziły różne pożyczki itd... ale czy mając jakiś znajomych lekarzy w szpitalach NFZ (nie wiem czy takich bym miała, ponieważ nie wiem w którym szpitalu taki zabieg się wykonuje) możliwe jest przyspieszenie takiej operacji?

5. Jestem z Krakowa, więc pierwsza myśl to Krakow, ale czy warto zapisywać się na konsultacje do innych miast?

5. I jakby któraś. was była taka nadzwyczaj cierpliwa to mogłaby napisać w skrócie jak wyglada procedura taka? Papierologia, załatwianie itd. Oczywiście czytam cały czas wasze poprzednie wypowiedzi, ale trochę się gubię w tym

. Dziękuje Wam z góry za odpowiedzi

Yummytummy, Dr Michalska operuje w szpitalu wojskowym w Krakowie. Musisz zapisać się do niej na wizytę, nie wiem czy prywatnie czy na fundusz, dowiesz się pewnie jak zadzwonisz. Zabierz ze sobą wszystko co masz na temat bólu kręgosłupa, wyniki RTG z opisem, rezonansu jeśli masz. Na początek wystarczy. Jeśli dr Michalska zakwalifikuje Cię na operację powie Ci co masz dalej robić. Terminy nie są jeszcze odległe, chyba na przyszly rok. Więc działaj. Jest też jakaś grupa na facebooku z tym wątkiem, piszą o niej kilka stron wcześniej. Jeśli zdążysz to weź zaświadczenie od ortopedy lub neurologa, że w twoim przypadku operacja zmniejszy bóle i poprawi stan Twojego zdrowia. Ale możesz to załatwić później.
Z przyśpieszaniem nie próbowałam bo termin był jak dla mnie szybki.
Głowa do góry i działaj, na pewno się uda!!!

---------- Dopisano o 07:05 ---------- Poprzedni post napisano o 07:01 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina_maria1999 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było [emoji846] Przychodzę do was z małym problemem (o ile w naszym przypadku można to tak nazwać [emoji848]) i pytaniem. Dnia 28 sierpnia minął równo rok od mojej operacji i ostatnio zauważyłam, że moje piersi są troszeczkę większe niż parę miesięcy temu. Czy to normalne? Czy może tak być dlatego, że piersi w środku się jeszcze goją i dopiero teraz wychodzi ich kształt i rozmiar? Wolałabym żeby już się tak nie robiło. Czy wy też tak miałyście? Chciałam przy okazji napisać wam, że panie doktor z Katowic to są naprawdę super kobiety . Mam problem z bliznami po operacji na bokach, bo strasznie mi przerosły i w październiku jadę na wycięcie i ponowne zszycie boczków, a przy okazji zostaną mi usunięte pieprzyki. Oba zabiegi oczywiście na fundusz i w dodatku zostały mi zaproponowane przez panie doktor Jestem naprawdę mega szczęśliwa Pozdrawiam was kobitki cieplutko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Dodam jeszcze tylko że dzisiaj nawet moja siostra mi powiedziała, że moje piersi są większe niż wcześniej [emoji15] Zaczynam się bać, że znów zaczynają mi rosnąć [emoji22]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mnie doktor Michalska powiedziała, że po operacji piersi nie powinny rosnąć. Jeśli tak się dzieje to może być problem z tarczycą lub hormonami i trzeba wtedy w miarę szybko się przebadać i jeśli coś nie tak brać leki. Jeśli nie przytyłaś to ja bym się przebadala na Twoim miejscu. Może podpytaj dr Kasię, na pewno Ci coś doradzi.
pataya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując