Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mycie buzi
Wątek: Mycie buzi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-12-17, 07:49   #15
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Kosmetyki profesjonalne.

Chrumka napisał(a):
> Witam
> Nie wiem co rozumiesz pod pojęciem "kosmetyka profesjonalna" ale odpowiem tak:
> Tych kosmetyków używają i polecają lekarze. Wielu z nich para się takimi profesjami jak: stomatolodzy, dermatolodzy, specjaliści dermatolodzy, ginekolodzy i położnicy. Więc nie może być to czcza gadanina
> Oczywiście nie reklamuje ich żadna znana osoba ( choć wielu ze znanych twarzy ich używa) ale pewnie dlatego kosmetyki są w ten sposób tańsze.
> Wiele kosemtyczek w swych gabinetach ma profesjonalne opakowania tych kosmetyków i oczywiście wykozystują je do zabiegów. Powstają salony kosmetyczne, które nie tylko współpracują z firmą A.T.W. ale mają w swej ofercie TYLKO jej kosmetyki.
> Jednym z wielu argumentów jest również ten, iż są to kosmetyki wspomagające leczenie.
> Jeśli masz dodatkowe pytania, jeśli jesteś spragniona informacji, postaram się odpowiedzieć na każde z nich
> Pozdrawiam @-->--

ja też nie do końca wiem co rozumiem pod pojęciem "profesjonalne" - to była prowokacja.

nikt z takim uporem i tak zagorzale nie chwali swoich nawet najulubieńszych kosmetyków.. zresztą autorka pierwszego posta zadała zupełnie inne pytanie, niż "polećcie mi jakieś dobre kosmetyki".
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując