Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Plotkujemy, szpinak jemy i truskawki kupujemy cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-25, 15:58   #2306
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Plotkujemy, szpinak jemy i truskawki kupujemy cz.VII

Cytat:
Napisane przez Sziq Pokaż wiadomość
No właśnie chyba nie wrzuciłas jeszcze? Też chciałam zobaczyć

Jestem wykończona ale szczęśliwa, weekend mega, szkoda że się tak rzadko widzimy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest trochę do kitu, że są osoby, które się uwielbia, ale widuje od wielkiego święta. Dobrze, że miałyście okazję się spotkać.

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Kolorowa, mocne kciuki

Ja dziś wstałam okropnie zamulona, weekend miałam dość ciężki. Jadę do pracy a potem do domu, to chociaż sobie pomiziam tyciego szynszyla. Mój tata już podobno przepadł na punkcie malucha, a jak mu się szynszyl zawinął w swetrze i poszedł spać to tak siedział, byle nie obudzić "dziecka" [emoji85]

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Ojej, szynszyl musi być cudny [emoji7].

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Dzień dobry


Mnie też smutno, że poniedziałek.


Kolorowa kciuki są!


Fela, rozumiem Cię z tymi dojazdami. Ja 2 lata jeździłam co 2-3 tygodnie. Są jednak dobre strony. 3-4 h kiedy można bez skrępowania cały czas czytać, bo i tak nic innego nie porobisz


Pink chcemy suknię!!!!


Mój weekend to towarzyska perełka i jedzeniowa porażka. Z okazji, że tutaj zimno i jak na morzu, + mnie przez bite 2 dni bolała głowa - przyjechała koleżanka i nigdzie nie poszłyśmy. Wypiliśmy masę % i obejrzeliśmy kilka filmów rozmawiając i wygłupiając się. I nic po za tym.
Brzmi jak bardzo dobry weekend!

Cytat:
Napisane przez Sz05 Pokaż wiadomość
U mnie wczoraj byli znajomi. Zrobiłam muffiny z dżemem z czarnej porzeczki, ciasto ucierane z gruszkami i migdałami oraz bezalkoholowy grzaniec jabłkowy. Grzaniec zrobił największą furorę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Same pyszności. Ślinka cieknie na samą myśl [emoji7]. Takiego grzanca bym chętnie spróbowała.



Cytat:
Napisane przez Sziq Pokaż wiadomość
Ja obczaiłam w grafiku, że dzisiaj i jutro pierwszy raz zostaję sama. Dzisiaj w sumie krótko, jutro prawie cały dzień (12-nastka w pracy) Chętnie bym tam nie poszła
Powodzenia! Dasz radę.


Mnie się za kilka dni wyprowadza wspolokatorka i szczerze mówiąc jest mi przykro. Dziewczyna jest bardzo fajna, świetnie się gada z nią, szkoda strasznie, szkoda...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując