Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy da się uratować to małżeństwo?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-05-04, 16:48   #67
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Czy da się uratować to małżeństwo?

Cytat:
Napisane przez stokrotka00000 Pokaż wiadomość
Nie twierdzę, że syn jest zły ale nie widzę powodu, żeby dziedziczył to, co ja wypracowałam. A co do byłej żony tak, to zła osoba, wielu ludzi skrzywdziła, sama jest alkoholiczką i osobą chorą psychicznie i to jej częściowo mąż zawdzięcza zryty beret. Ale nie zamierzam się tu nad tym rozwodzić bo sprawa z nią trafiła do prokuratury. Natomiast od początku ustalaliśmy, że działka będzie na mnie i nie widzę powodu, żeby to zmieniać, zwłaszcza, że tak naprawdę on nie ma grosza, tylko liczy na porozliczanie jakichś starych długów, co moim zdaniem nigdy nie nastąpi.
Podsumowujac : zona zla alkoholiczka, maz alkoholik ale dobry



---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Cytat:
Napisane przez stokrotka00000 Pokaż wiadomość
Nie twierdzę, że syn jest zły ale nie widzę powodu, żeby dziedziczył to, co ja wypracowałam. A co do byłej żony tak, to zła osoba, wielu ludzi skrzywdziła, sama jest alkoholiczką i osobą chorą psychicznie i to jej częściowo mąż zawdzięcza zryty beret. Ale nie zamierzam się tu nad tym rozwodzić bo sprawa z nią trafiła do prokuratury. Natomiast od początku ustalaliśmy, że działka będzie na mnie i nie widzę powodu, żeby to zmieniać, zwłaszcza, że tak naprawdę on nie ma grosza, tylko liczy na porozliczanie jakichś starych długów, co moim zdaniem nigdy nie nastąpi.
znaczy pobicia? wymuszenia? rozboje? bop inaczejto cywilne a nie pokuratorXD
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując