Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niedziela bez zakupów - cz.2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-16, 17:56   #4091
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz.2.

Cytat:
Napisane przez myszka197 Pokaż wiadomość
Nie popieramy, bo niech każdy robi sobie co chce w wolną niedziele, tylko się dziwię że dla wielu ludzi to taki ból dupy o ten brak handlu, a tyle jest możliwośći spędzenia czasu na weekend ....

jesteś na tyle duża już, żeby wiedzieć, że nie musisz i nawet nie masz możliwości rozumieć wszystkiego na świecie. nie rozumiesz, że ktoś ma problem z niehandlową niedzielą i już pewnie nie zrozumiesz, żadna to tragedia, radzę się z tym pogodzić.


ja np. odkąd wyprowadziłam się z domu, robiłam zakupy na cały tydzień zawsze w niedzielę, zawsze. w piątki po pracy byłam zmęczona, w sobotę odpoczywałam i sprzątałam chałupę, a w niedziele, kiedy myślami i tak już byłam w pracy, szłam na zakupy. kupowałam żarcie na cały tydzień, miałam cały plan zrobiony, co kiedy ugotuję, wiedziałam, że nic nie powinno mi się popsuć. tak robiłam od 18 r.ż. a teraz się okazuje, że nie wolno mi tak robić, bo nie. na zakupy jeżdżę teraz masakrycznie zmęczona w piątki wieczorem, bo w soboty nie potrafię zdzierżyć tłumów. i muszę tak planować zakupy, żeby to żarcie dotrzymało mi do poniedziałku i kolejnych dni. dla mnie to jest duży problem. w dodatku mam alergie pokarmowe, więc nie mogę sobie ot tak kiedy chcę zamówić pizzy.

owszem, mogę zamówić żarcie online, ale w sklepach online albo ceny są wyższe niż stacjonarnie, a tam gdzie nie są wyższe, to każą mi płacić 20zł za dowóz. no sorry, może jestem sknerą, ale czemu ja mam płacić obecnie 60zł miesięcznie dodatkowo, a w przyszłości 80zł?




tak, mam ogromny ból d*pska o niehandlowe niedziele.

Edytowane przez motyla
Czas edycji: 2019-05-16 o 18:05
motyla jest offline Zgłoś do moderatora