Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majówki 2016 - część ósma ❤
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-07, 08:42   #4839
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Ja ogolnie zawsze mam dla małej te spodnie, no ale my często też jedziemy na dalszy plac zabaw więc nie wrocilabym tylko dlatego że zmoczyla się w kałuży lub na mokrej bujawce. Zresztą u nas to jest obowiązkowe w przedszkolu, zresztą naprawdę większość dzieci w tym jest zawsze na placu zabaw. Pewnie w Polsce w przedszkolach też jest inaczej ale u nas dzieci spedzaja dużo czasu na dworze niezależnie od pogody.
Może będą u was w Lidlu, U nas często są, ostatnio kupiłam fajne z polarem w środku więc fajnie nadają się na jesień. Napewno jakieś są w hm i kappahl. Raczej powinny być te same ubrania. Ja obkupilam się na przecenach za parę złotych, więc mam chyba z 4 komplety w różnych rozmiarach[emoji85] chyba aż przesadziłam bo już nie mam gdzie ruch ubrań schować, a nie chce jeszcze prać i wkładać do szafki bo zrobi się tam strasznie ciasno[emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Igor topi sie w każdych spodniach, mial takie z lidla nieprzemakalne to w zimie w sniegu w nich sie bawil nalozone na zwykle spodnie i na maxa sciagniete sznurkiem w pasie- wyglada w tym ze nie wiem czy sie śmiać czy płakać az wstyd między ludzi go dawac wszystko jest za szerokie.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora