Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majówki 2016 - część ósma ❤
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-07, 20:41   #4847
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Asiaczek jak mnie pamięć nie myli to pisałaś kiedyś ze Iga zasypia w wózku.
Pytam bo Kacper od urodzenia w wozku (odwrotnosc Igora) tyle ze Kacper juz chce wstawac przy czym się da i troche się robi niebezpiecznie. Boje się ze sie obudzi po cichutku i wypadnie.
Jak to u Was teraz wygląda. Kacper nigdy nie zasypia przy piersi, na rekach, w łóżeczku, ani obok na łóżku i pomysłu nie mam ŻADNEGO jak i gdzie go usypiac.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Ja wypinalam gondole, ale miałam model 3 w 1 więc się dało. I stawiałam na ziemi. Znajoma w ogóle miała extra wózek bo gondola była podwójna i ten wkład mogła wyciągnąć z dzieckiem, a było to lżejsze niż cała gondola.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez biedronkadancer Pokaż wiadomość
Ja też polecam spodnie przeciwdeszczowe z Tchibo, są miękkie i lekkie. Dodatkowo przedszkole zamawia chętnym (kiedyś wszystkim) wodery czyli kalosze połączone ze spodniami przeciwdeszczowymi i to już jest solidne zabezpieczenie i w sumie najlepsze. Może niekoniecznie wszyscy wychodzą w deszcz itd., chociaż ja bym chciała, ale też im się przydaje do zabaw w wodzie i w błocie - tu widziałam jak Panie zabraniają takiej zabawy dzieciom jak nie mają odpowiedniego stroju do takiej zabawy (chociaż kaloszy czy croksów).


Melduję, że wróciliśmy urlopie - pochodziliśmy po Tatrach - starsza lubi chodzić a Iga lubi też czasem, ale czasami się bała, że nie da rady i wtedy albo się rozdzielaliśmy na dwie grupy i każda na tę sam szczyt wchodziła swoim tempem albo jedna grupa szła "dołem" a druga (silniejsza i chętniejsza) szła w bok i do góry na 2-3h i spotykaliśmy się w umówionym miejscu. Podświadomie czekałam na chorobę, bo często nas to spotykało, ale tym razem nas ominęło Polecam też wschód Polski na całej długości (tak wracaliśmy przez tydzień spontanicznie), jestem mile zaskoczona jakością dróg - kiedyś tak nie było i długo nie chciałam tam jeździć z dziećmi. Pierwszy raz byłam na Suwalszczyźnie - jest piękna.
Biedronka takie spodnie z butami muszą być super ale pewnie gorzej dobrać rozmiar.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

A Tchibo to mi się tylko z kawa kojarzy[emoji23] nawet nie wiedziałam że mają ubrania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora