Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie KWIETNIOWE 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-14, 15:33   #1595
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez sylwiak854 Pokaż wiadomość
O czyli za tydzień w sobotę [emoji846] super, będę czekać na Twoja opinie o nim [emoji23]
Ja w cenie 200 zł siedzę u niego ok 30-40 minut [emoji849] ale czas zlatuje bardzo szybko, na każdej wizycie jest kontrola wagi, ciśnienia, omówienie poprzednich badań, rozmowa i badanie podstawowe (sprawdza szyjkę itp itd) oraz robi usg [emoji846]
Znaczy ja tak miałam dotychczas na wszystkich wizytach [emoji846]

Kurczę ja się zastanawiałam nad Żelazna i Karowa właśnie... najbliżej mam Radom albo Grójec ale podziękuje [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Od wczoraj czytam opinie na fb i jednak jestem już zdecydowana na Solec. Chwalą kangurowanie przez ojców i dobrą opiekę poporodową. Na Karowej byłam jak poroniłam drugą ciążę, nie mam dobrej opinii o tym szpitalu. Byłam tam dzień przed poronieniem, kiedy to miałam plamienie na czerwono i bicie serc dziecka spadało, a oni mnie odesłali do domu. Następnego dnia w Wigilię poroniłam. Mam jakiś uraz do tego szpitala teraz. Zelaznej już podziękuję, tłok i zero pomocy po porodzie. Więcej nie skorzystam. Chciałam nawet zapłacić i wynając położną na dyżur do mnie w nocy, bo dziecko płakało non stop a ja nie spałam 3 doby!Nikt nie przyszedł. Koszmar nie z tej ziemi. Nigdy tego nie zapomnę.Dziecko 4600g a ja musiałam zaraz po cc przewijać je sama, kąpać itd.
Zastanawiam się jeszcze nad jedną Panią doktor z Solca właśnie. Polecają ją i ona tam pracuje , też ma super opinie.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora