Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Buty, sukienka, torebka, biżuteria! Co robić? ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-27, 16:21   #13
dropsikxd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 35
Dot.: Buty, sukienka, torebka, biżuteria! Co robić? ;)

Cytat:
Napisane przez player_ruda Pokaż wiadomość
Ja do tych butów zdecydowanie nie założyłam bym czarnej sukienki wg mnie najbardziej by pasowała jakaś różowiasta obcisła żeby było imprezowo, stylowo i kolory się nie gryzły, jeżeli chcesz koniecznie założyć tą czarną sukienkę to buty jednokolorowe w obojętnie jakim kolorze pod warunkiem że tych złotych szlaczków nie widać za bardzo, jeżeli są widoczne to tylko czarne buty i wtedy klasyczna elegancja, żadnych złotopodobnych bucików. Takie jest moje skromne zdanie, jesteś młoda zaszalej.. w czerni zawsze zdążysz się nachodzić tym bardziej że to twoja impreza.
Tylko czarne buty? W sumie jak patrzyłam, to te szlaczki są widoczne ;/ Kurcze, nie chciałabym wszystkiego czarnego ;/ A sukienka czarna zostaje, bo w końcu będzie taka, jaką sobie wymarzyłam

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Myślałam, że jak buty mają żółty element, to do tego złotego będzie pasowało plus jakaś żółta torebka, ale chyba macie racje. Czas poszukać sobie butów... Tylko jakich? Pasuje jedynie czerń?
dropsikxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując