Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Eks mojego kumpla włamała się na jego fb i udostępnia jego wiadomości! co ZROBIĆ?!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-20, 19:56   #1
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Exclamation

Eks mojego kumpla włamała się na jego fb i udostępnia jego wiadomości! co ZROBIĆ?!


Dziewczyny, jestem zła. Co Wy na taką zawodniczkę?

Mam kolegę Huberta. I ona z nim była w związku chyba z 2,3 lata temu. Z Hubertem mam kontakt, czasem się spotkamy, piszemy ze sobą przez fb, smsy. Znam Huberta parę lat. Dostałam maila dziś ja , i w odbiorcach było jeszcze z 15 dziewczyn:

WYBIÓRCZO:
Cała prawda o naszym kochanym, ubóstwianym, szarmanckim Huberciku
Mam nadzieję, że wreszcie otworzycie oczka i zobaczycie kim naprawdę jest Hubert W.
Widzę, że nie tylko ja byłam tak naiwna, tak łatwowierna... tak bardzo mi zależało, tak bardzo zabolało...
Biedny Hubercik on, od zawsze nie ma szczęścia do kobiet, tyle razy przez nie cierpiał...
A ile zostało zranionych przez niego, ile miało złudne nadzieje... Ile myślało, że Hubercik to coś najlepszego co się mogło przydarzyć... cała ta piękna otoczka, piękne słówka... co to wszystko jest tak naprawdę warte??
Ile jeszcze będzie takich które sie nabiorą na te jego słodkie oczka, piękne słówka...



---> Dodała pliki worda. imię i nazwisko dziewczyny, a w pliku rozmowa prywatna z facebooka miedzy ta dziewczyna a Hubertem! i tak z 18 plikow!!!! w tym moj! prywatne rozmowy!

Ja tego Huberta do oltarza nie chcę ciągnąć, kolega, nic więcej. Ale tam są moje prywatne sprawy... moja choroba... i .. to wszystko udostępniła...

Włamała się pewnie na jego fb.
Zadzwoniłam do Huberta opowiedziec mu o tym. Przeprosil. Ale nic wiecej nie moze zrobic. Wiem jak ta dziewczyna sie nazywa, to wszystko..

Może ponieść za to konsekwencje jakies?

Art. 23. orzeczenia piśmiennictwo Dobra osobiste człowieka, jak w szczególności zdrowie, wolność, cześć, swoboda sumienia, nazwisko lub pseudonim, wizerunek, tajemnica korespondencji, nietykalność mieszkania, twórczość naukowa, artystyczna, wynalazcza i racjonalizatorska, pozostają pod ochroną prawa cywilnego niezależnie od ochrony przewidzianej w innych przepisach.

t. 24. orzeczenia piśmiennictwo § 1. przypis orzeczenia Ten, czyje dobro osobiste zostaje zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania, chyba że nie jest ono bezprawne. W razie dokonanego naruszenia może on także żądać, ażeby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności ażeby złożyła oświadczenie odpowiedniej treści i w odpowiedniej formie. Na zasadach przewidzianych w kodeksie może on również żądać zadośćuczynienia pieniężnego lub zapłaty odpowiedniej sumy pieniężnej na wskazany cel społeczny.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując