Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy grudniowe 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-06-23, 07:59   #4423
Katerina29
Raczkowanie
 
Avatar Katerina29
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Scotland -> Krakow
Wiadomości: 397
Dot.: Mamy grudniowe 2020

Cytat:
Napisane przez fruczakk Pokaż wiadomość
Mam jakieś plamienie mam nadzieję że to po wczorajszym USG, bo dziecko nie chciało się odpowiednio ułożyć i bardzo długo byłam badana, częściowo przez pochwę, ale i tak się zmartwiłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też bym się zmartwiła, ale na tym etapie ciąży na pewno już będzie ok szczególnie, że masz detektor i serducho bije

Cytat:
Napisane przez pink_rabbit22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy bierzecie jakieś suplementy dla drugiego trymestru? Czy nadal się bierze kwas foliowy? Zapomniałam zapytać mojej gin

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też miałam to pytanie zapisane na kartce, a zapomniałam zapytać mojej gin

Cytat:
Napisane przez turkusowapoziomka Pokaż wiadomość
aa no to spoko
Mi w karcie ciąży wpisał dwa terminy wg OM na 22.12 i według usg na 16.12

Koleżanka mi mówiła, że w szpitalu patrzyli jej tylko na ten termin z OM pod koniec ciąży bo też miała tydzień różnicy, ona akurat urodziła dwa dni przed terminem z OM
Ja mam wpisany termin z usg (ku mojemu zdziwieniu), a to tylko 3 dni różnicy z om jak na razie, ale mam nadzieję, że mały troszkę nadrobi

W ogóle dziewczyny, nie wytrzymałam wczoraj i napisałam do mojej gin odnośnie tego leku, że mnie martwią niektóre opinie, a ciąża już i tak wzbudza we mnie dużo niepokoju i dostałam skierowanie na posiew z pochwy do położnej. W sumie spoko, może się okaże, że nie ma żadnej infekcji
Katerina29 jest offline Zgłoś do moderatora