Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miranda Kerr i inne tematy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-11, 11:03   #1826
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Jak tam dziewczyny, udaje się wam trochę wypoczywać? Jakies plany wyjazdowe choć na kilka dni?
Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Dziękuję


Wichry namiętności znam, widziałam już dawno z kilkanaście lat temu; faktycznie tytuł słaby, rodem z harlequina. Blue Valentine nie widziałam.
W temacie filmów: ostatnio ogarnął mnie jakiś szał i nakupowałam mnóstwo dvd, jak istna maniaczka. Pisałam kilka tygodni temu, że po bardzo długim czasie przeprosiłam się z olx i zrobiłam kilka udanych transakcji Telewizji nie mam od kilku lat, a nie lubię oglądać filmów online, więc jak były dobre okazje, to się skusiłam


Póki co, żadnych planów, poza takimi standardami: czyli na pewno kilka dni nad morzem (teściowie mieszkają w Malborku, więc mam blisko); kilka dni nad Jeziorakiem (teściowie mają tam domek letniskowy); zobaczymy, co jeszcze wyjdzie. Wirus nie odpuszcza, więc też tak nie chcemy się pchać między ludzi specjalnie.
Ciekawe, czemu nie lubisz filmów online?

Ja kupuję tylko na dvd jakieś pojedyncze bajki dla córki.


Pogoda kiepska nad tym naszym morzem, niedawno wróciłam z Gdańska Na 2 tyg., gdy córka tam była, był 1 dzień słoneczny w sam raz na plażę. Eh. Jak mi się marzą po tym wszystkim widoki z Grecji czy Sardynii. Niektórzy latają już za granice, ale ja się boję
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując