Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 63
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-11, 13:16   #328
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 63

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dobra, jestem tak zestresowana rozmową, że nie ogarniam dziś nic w pracy.
Mam po angielsku rozmawiać na temat tego co umiem w excelu, a umiem mało! Wiedziałam, że jest tam potrzebna bardzo dobra znajomość excela, ale oni wiedzieli, że ja takiej nie mam.
No i co, opowiem, że umiem stworzyć wykres?
będzie dobrze!

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
A wykazu kosmetyków nie robisz?
Wydatki można sobie fajnie zliczyć, i takie tam.
Wszystko czarno na białym.

Musisz tak zagadać jak w tym dowcipie o słoniu
Student zoologii nie był przygotowany do egzaminu. Dowiedział się jednak, że profesor robił kiedyś doktorat na temat dżdżownic, wie o nich wszystko i często o to pyta. Student nauczył się więc wszystkiego o dżdżownicach. Na egzaminie profesor zapytał jednak:
- Co pan wie o słoniach?
- O...o słoniach? No więc słoń, to dziwne zwierzę. Jego trąba przypomina dżdżownicę. A dżdżownica...

Powodzenia!

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------


Przeczytałam Brocha.

Sweterek bardzo ładny i jaka cena.
Umiesz polować.
ja zawsze tak robię jak w tym dowcipie o słoniu :brzyda l: grunt to nawijać, nieważne czy z sensem byle myśleli że wiesz o czym gadasz

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

co do odkurzacza to ja mam jakiegoś małego zelmera - elf czy inny krasnal mąż nie narzeka podczas odkurzania wiec chyba spoko działa
amyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując