Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tu szalone są mężatki i panienki psychopatki ! :D PM2013, cz.55 ! :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-23, 09:39   #4143
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Tu szalone są mężatki i panienki psychopatki ! :D PM2013, cz.55 ! :)

Dzień dobry Dzisiaj chłodno. Szkoda, że w weekend a nie w dzień roboczy ale to i tak miła odmiana od tych wykańczających upałów i duchoty. Lubię lato, ale bez brawury z temperaturami bo umieram

Cytat:
Napisane przez Xiezniczka89 Pokaż wiadomość

My wybraliśmy bardzo podobne niestety też paluchy spuchnięte I odbiór 22go lipca
O, no to będziemy się cieszyć w podobnym czasie

Cytat:
Napisane przez 19izka89 Pokaż wiadomość
no to
Cytat:
Napisane przez VwVampirka Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez ciukunia Pokaż wiadomość
Piękne obrączki!
A uchylisz rąbka kuchni?
Dzięki Uchylę ale nie teraz, bo spadam do Krakowa, potem chcę upiec ciasto dla taty, a następnie jadę z TŻ do Tarnowa zapraszać gości. Jeśli zdążę wrócić dopóki będzie widno, to zrobię zdjęcie

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez koral_owa Pokaż wiadomość
piękne klasyczne obrączki
ja jeśli nie zdecyduję się na brylanciki, to też wezmę takie

my byliśmy wczoraj po garnitur, z myślą że już kupimy i oczywiście nie udało się w ogóle mam mętlik z tym garniturem, więc znowu Wam trochę pomarudzę
Tż jest za czarnym i rzeczywiście świetnie w nim wyglądał ale tylko w białej koszuli, mega elegancko, do niego wybraliśmy czarną muchę.
Druga opcja to granat, do którego pasuje koszula ivory ale szczerze mówiąc o ile wcześniej byłam za tą opcją, to po mierzeniu czarny chyba bardziej mi się podoba.
Tylko co z tą koszulą białą przy mojej sukni ivory????
Czy któraś z mężatek miała taką sytuację?
kurcze już sama nie wiem czy mam Tżta na siłę do siebie dopasowywać czy pozwolić, żeby wyglądał dobrze ale trochę swoim kosztem.
Ratunkuuuuuuuu!
a w ogóle dzisiaj wzięłam się za czytanie o garniturach do ślubu i czarny jest ogólnie odradzany


i o koszulach również piszą, że Pan młody powienien mieć białą, bez względu na na to jaki jest kolor sukni
Dziękuję

U mnie może zaistnieć taka sama sytuacja... ale i tak będę za śmietankową koszulą. W momencie, kiedy suknia też jest śmietankowa to jedno i drugie będzie wyglądało na białe, tak czy owak
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora