Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-01-25, 21:47   #1909
caffelatte1974
caffelatte1974
 
Avatar caffelatte1974
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 63
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Neli ,ja jestem weganką , odkąd zaczęłam walkę ze smrodem i z pasożytami ,które żywią się cukrem, mięsem i nabiałem, widzę poprawę mojego zdrowia i polecam to naprawdę wszystkim , to mięso jest pełne antybiotyków i hormonów...
a jest tyle fajnych przepisów na przykład na Veganbanda.pl .
Przez moje dolegliwości przeszłam już tyle kuracji ...
Pomogły mi kuracje przeciw pasożytnicze (całe mnóstwo, do tej pory walczę z pasożytami ), L glutamina na dziurawe jelita , robaki też dziurawią jelita , korzeń szczeci (miałam salmonellę w jelicie ), betaina HCL , sok ze świeżej kapusty na jelita , sok z gotowanej marchwi. Pomogła mi witamina D w leczniczych dawkach , wit. B kompleks, wit. C , chlorella , pomaga mi oczyszczanie wątroby , która jest najważniejszym naszym organem ( oliwa i grejpfruit czy dzika róża z ksylitolem , ostropest ) moim skromnym zdaniem to właśnie wątroba jest odpowiedzialna za smród(wątroba i dziurawe jelita) ,ostatnio kuracja 4 szklanek, soda przez dwa tyg, rygorystyczna eliminacja glutenu bardzo poprawia stan jelit ,przez co zapach ciała.
Jedno jest pewne, jedząc mięso i nabiał nie pozbędziemy się robali.
Jako weganka czuję się o niebo lepiej .

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Zauważyłam też ,że nie mam też już syfów w uszach i mniej na twarzy , czyli po uszczelnieniu jelit toksyny rozprowadzane z krwią przez niesprawną wątrobę , zostają wydalane z kałem, albo oczyszczona wątroba zaczęła spełniać swoją funkcję oczyszczania krwi .

Edytowane przez caffelatte1974
Czas edycji: 2018-01-25 o 20:48
caffelatte1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując