Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - przedłużanie - wasze doświadczenia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-16, 21:08   #5042
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Anika-na Pokaż wiadomość
kurde wlasnie z nia rozmawialam byla u mnie... powiedziala,ze 50 na moja glowe...mnie sie wydaje ze za duzo... albo..??no jednak za duzo.do tego ogladala te moje i pytam sie czy jej sa takie same? bo jesli sie oakze ze po kilku myciach tragedia to sciaga mi to zaraz na to ona od razu:
Ale wiesz,to zalezy jak kto dba- ja na to ,ze jak widac nie posiadam zadnych dredow, bo codziennie ,,memlam,, sobioe miedzy zgrzewami, myje wlosy tylko pod prysznicem stojac, spie w wakoczu badz kucyku, czesze specjalna szczotka zreszta wystarczy popatrzyc na nie i widac ze sa zadbane itp.itd... na to ona ladnie,ze jest wiecej rzeczy ktore moge robic zle...zonk... tak jakby z gory chciala mi przekazac,ze one beda zniszczone i to z mojej winy... raczej sie na nia nie zdecyduje;/
i jeszcze to ze nie robi na ringi tylko i wylacznie na keratyne i ma ja juz na pasemku przyczepiona i tylko doklada i zgrzewa. nie wiem... boje sie ze sciagac sie to bedzie jak kera-wax...

co o tym myslisz Reniu? chyba sobie odpuscic co?
hmmm..co do wlosów to mysle ze ona nie ma słowianskich skoro juz sie tak asekuruje...mysle ze ma zwykle indyjskie albo azjaty. co do keratyny to tez troche loteria. albo zrobi ładnie i dobrze sie bedzie sciągac albo odwali fuszerke i bedzie targac z twoimi. moze lepiej bedzie jak gdzies bramie jakies dziewczynie odrąbiesz warkocza a racoon w rondlu bedziesz gotowac i sama sobie robic. no nie wiem co mam doradzic. badz co badz 50 pasemek na uzupelnienie to za duzo jak na moje oko.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora