Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-15, 14:39   #31
chorowitek
Raczkowanie
 
Avatar chorowitek
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 251
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Witam wszystkich serdecznie:lo ve:

stayinpositive -- u mnie jest tak samo z zębami, zatokami i oddechem.

kanałowe leczenie 3 trzech zębów pod rząd miałam dwa lata temu, strasznie z nich śmierdziało bo miałam próchnice.... od krótkiego czasu tez mam tak, że jak czyszczę nitką bądź wykałaczką między 5 a 6 strasznie śmierdzi fekaliami...miedzy tymi leczonymi dwa lata temu..Jednak uspokoiło się po tym jak zaczęłam od kilku dni płukać zatoki przynosowe wodą z solą himalajska i 3 kroplami płynu Lugola.
przy czyszczeniu zębów już nie ma tego smrodu...
Można by przypuszczać, ze to od zębów dochodzi do zakażenia zatok..

U dentysty mam wizytę w czerwcu, wiec poruszę temat.

To prawda, ze Zięba wycofał się z metody płukania nosa wodą utlenioną, ale nie dlatego, jak tu ktoś mówił, że coś uszkodzi, tylko dlatego , ze płyn Lugola jest mocniejszy i żadna bakteria mu się nie oprze..Na wodę utlenioną bakterie się uodparniają, podobnie jak na antybiotyk..
Tym samym mam ogromną prośbę--- nie powtarzajcie tu nie sprawdzonych plotek..odnoście się tylko do wiadomości sprowadzonych, po uprzednim zweryfikowaniu ich. Powtarzanie plotek wprowadza niepotrzebny chaos....

Ja w dalszym ciągu płuczę zatoki głębokie 2 razy dziennie i dwa razy zatoki nosowe..zmniejszył się też nieprzyjemny zapach z ust...Tu zażywałam za radą Basi--Halitomin.

Od dwóch miesięcy jestem na diecie dr Kwaśniewskiego ( tłustej) czuję lekką poprawę w kwestii układu pokarmowego i nie odczuwam ciągłego napadu głodu... Dietą tą dr Kwaśniewski leczył skutecznie cukrzycę nr 1 i 2 u dzieci w czasach kiedy założył ośrodek leczenia..Arkadie.. Jednak szybko został zniszczony przez środowisko i media...dokładnie tak samo dziś jest zastraszany i atakowany j. Zięba... Zięba sam jadł w/g tłustej diety i jest zdrowy... Dużo już czytałam o tej diecie, oraz opinie ludzi, którzy są na niej...Okazuje się, ze ta dieta leczy z wielu chorób....Ja stosuje ją ze względu na wieńcówkę, wątrobę, układ pokarmowy, alergie, zatoki, migotanie przedsionków...
Uważam, że muszę zrobić krzywe i zacząć leczyć (hipoglikemie, tak podejrzewam) w połączeniu z dieta da oczekiwane efekty..
Zobaczymy czas pokaże..oby wreszcie...
Zyczę miłego popołudnia

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Zapomniałam dodać, że piję jod..
po obejrzeniu i wysłuchaniu 10 filmików na tematy zdrowia..Olgi Butakowej, lekarki o wielu specjalnościach...to nowy temat , który drążę...

wiecznie byłam słaba , spadało mi ciśnienie do 80/40, zawroty głowy, zasłabnięcia, arytmia... od tygodnia pije 3 razy dziennie jod( płyn Lugola) 5 kropli w pół szklanki wody, ciśnienie się normuje i mam więcej siły do życia...Picie jodu poleca tez Zięba w swojej książce... Z tym, ze koniecznie z minerałami, aby nie zrobić sobie krzywdy...
Ja nie łykam kolejnych tabletek z minerałami, tylko piję pół łyżeczki soli himalajskie rozpuszczonej w pól szklani wody..w niej jest więcej minerałów niż w tabletkach.

Pisało o tym ju wielu lekarzy...link do poczytania...

https://bladymamut.wordpress.com/201...czy-medycynie/

Edytowane przez chorowitek
Czas edycji: 2016-05-15 o 14:24
chorowitek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując