Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-11, 22:28   #2489
ossoria
Zakorzenienie
 
Avatar ossoria
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Home is where your heart is
Wiadomości: 6 630
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87163476]Wiecie co... jakis czas temu byłam na diecie i 16kg zeszło w dół. Ale przed wakacjami przestałam a zostało mi 8kg do celu.

I tak chce sie wziąć za siebie.

Będziecie trzymać kciuki? Do świat bym chciała

Maz mnie motywuje i za każde 2kg 50ÂŁ a jak osiągnę cel to 100 dodatkowo

Wiecie bede miała na waciki


A teraz pytanko. Ktos tutaj cos ćwiczy w domu? Bo ja z chęcią bym wprowadziła ćwiczenia.

Ktos miał super efekty po Chodakowskiej?

Ujędrnić bym sie chciała [/QUOTE]
Ja aktualnie jestem na diecie, wiec się możemy wspierać w chwilach kryzysu Zeszło mi ok. 13 kg, jeszcze raz tyle chcę stracić W domu biegam na orbitreku plus jakieś przysiady, wykroki i inne, głównie ćwiczenia z Mel B lub puszczam muzykę i tańczę Jak nie w domu, to na basen idę, a jutro jadę po ciuchy do biegania. Kiedyś uwielbiałam biegać, mam nadzieję, że ta miłość dalej jest we mnie Chodakowska kiedyś, kiedyś była dla mnie skuteczna, ale okropnie nudna. Nie wiem jak aktualne ćwiczenia, ale kiedyś nie umiałam przetrawić tego monotonnego głosu. Staram się ćwiczyć 3 razy w tygodniu, bo tyle zakładałam na rozmowie z dietetyczką

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Ok powymieniamy sie jedzeniem to codziennie bedziemy miec inny obiad bez wysilku hah

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiedyś tak z koleżanką z pracy myślałam, żeby robić Może jakbym autem jeździła i miała jak transportować te pudełka, to czemu nie

Cytat:
Napisane przez kasia1608 Pokaż wiadomość
Mogę oddać kanapki z pasztetem i pomidorem [emoji16]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciekawe, czy by mi kogucik smakował, wieki nie jadłam
__________________
"Wrażliwe słowo, czuły dotyk - wystarczą
Czasami tylko tego pragnę, tego szukam"
ossoria jest offline Zgłoś do moderatora