Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Atrederm
Wątek: Atrederm
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-18, 20:13   #20
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez agaku
Milko, może powinnaś iść do innego lekarza? Ja mieszkam w dość małym mieście, dermatologów jest raptem dwóch, może trzech, paru dojeżdża z Łodzi lub innego większego miasta i przyjmują w gabinecie prywatnym. Ja czasem do mojej lekarki chodzę prywatnie, czasem do przychodni. Znam ją od paru dobrych lat, po prostu mówię o swoich problemach i dodaję, że czytałam o jakimś leku i czy jej zdaniem może być skuteczny. Najczęściej otrzymuję daną receptę.
Milko, a jaką pielęgnację stosujesz? Może ktoś doradzi coś skutecznejszego? Moją zmorą są też rozszerzone pory i bardzo tłusta cera - liczę, że Atrederm lub Zorac się z tym rozprawią.
Wiem, że u mnie w mieście dermatologów pod dostatkiem, ale ja niestety póki co nie mogę sobie pozwolić na prywatną wizytę A Ci państwowi niestety zazwyczaj w ten sposób mnie traktują Raz pani nawet nie spojrzała na moją cerę, tylko wypisała mi recepte na davercin, a wizyta nie trwała chyba dużej niż 2 minuty... No ale może za szybko się zniechęcam

Jeśli chodzi o moją pielęgnację to myje rano i wieczorem buzie jakims delikatnym żelem erisa, później przecieram ją tonikiem (ostatnio antybakteryjnym dermedic). Jeśli gdzieś wychodze to filtry iwostinu i delikatnie w niektórych miejscach trochę podkładu żeby zmatowić filtry. Czasami na noc kłade acne derm albo effaclar K. I tak miej więcej wygląda moja codzienna pielęgnacja cery
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora