Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiosna przyszła, ptaszki ćwierkają, a Gwiazdy dalej dietę trzymają. Cz. 27
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-14, 13:01   #637
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Wiosna przyszła, ptaszki ćwierkają, a Gwiazdy dalej dietę trzymają. Cz. 27

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
No dzisiaj to jakiegoś speeda mamy
No masakra dawno tak nie było
Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
Ale to trzeba sobie trafić, moje włosy chyba ich za bardzo nie polubiły. Powinnam się wybrać do biblioteki, ale coś mi nie idzie. Za to choróbsko mnie bierze pełną gębą.


Uda cię się, a propos... cycki jak cycki, ale się mi wyrwało tak jak w tym kawale, jak któraś ze znajomych narzekała na biust, że to, że tamto.. "masz cycki? To czemu ich nie nosisz?"

To systuacja taka, w Carrefour jak pracowałam na kasie. Parka kasuje zakupy, tam przy ladzie do pakowania są magnesy, no a jak coś metalowego, to się przyklei. No i kasowałam patelnię. Położyłam i mi stanęła na sztorc. Klient bierze patelnię, i obok siebie próbuje położyć tak jak ja, a że mu spadła to z tekstem "Pani, ale mi nie stoi" a ja do niego "Panie, ale to nie mój problem, do żony proszę iść.." babka w śmiech, facet za chwilę załapał i też, a mnie aż głupio było


No ja z dawnej galicji, teraz to "ślunsk", chociaż pod małopolskę ciągle należałam. W każdym razie spod Katowic


No nie? Też nie nadążam, takiego mają speeda, a w domu siedzę. Boję się iść do kibla, a co tutaj mówić o zakupach i innych takich
nie mogę z tej historii
Dzisiaj wolne ? :P
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora