Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-22, 21:47   #2690
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Kama tak, tego nie piszą w ulotce suplementu typy zelazo plus kwas foliowy... a piszą w ulotce leku, ktory sklada sie... z żelaza i kwasu foliowego. Może zatem chodzi o dawkę?
Po prostu proponowałabym Ci na niego zerknąć, ale mi czaszkuje link do doz .pl. Suple mi w ogóle nie pomagały, a ten preparat tak i to już po tygodniu. Niemniej, jak się zdiagnozowałaś, to obecnie masz przeciwwskazania.
Może medonetu nie wyczaszkuje:
https://www.medonet.pl/leki-od-a-do-...l,1727790.html

Hotel wieczorem nad basenem wygląda na mocno sprzyjajacy wypoczynkowi. Super

Zastrzeżona jutro zaczyna się weekend zniżek z Twój Styl bodajże, możesz sobie skoczyć popatrzeć na to i tamto Dobrze, że to nie Covid!

Włączyłam oczyszczacz na pełną ku... i mi wieje Ale nie czuc, że chłopaki żują żwacze. Niemniej ze spaceru, mimo 10*C wróciłam z podciągnietymi rękawami i nogawkami od dresu, a kurtką w ręku. Od kilku lat przeokrutnie się przegrzewam. Koszulka zdjęta po wejściu do domu, bo mokra Czy to jest jeden z objawów menopauzy? Bo przy moim schorzeniu one mogą występować ot tak se, bo niedobór hormonów. Rano przy 19*C dygocę z zimna, a teraz 10*C i płynę

Zaraz zrobię unboxing i pochwalę się prezentami urodzinowymi, które sobie kupiłam, jeśli będzie czym

EDIT:
Godek jak co roku z nowym projektem w sejmie - tym razem przymus rodzenia przy zagrożeniu życia i gwałcie, kara więzienia dla ciężarnej i osób pomagających oraz kontrola poronień.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-09-22 o 22:17
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora