Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-28, 22:22   #22
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nie oglądałam żadnej części Greya częściowo dlatego, że wszyscy się tym podniecali. A częściowo bo nie miałam ochoty, mimo że osobiście lubię takie klimaty, ale o tym filmie wiedziałam akurat, że jest beznadziejny pod tym względem, takie filmidło dla niedopieszczonych kur domowych (mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam).

W poprzedniej pracy kiedy był boom na tę szmirę zostawił ktoś toto w kuchni, próbowałam czytać do kanapki. Odpadłam po kilku stronach.


Pogrubione - mam wrażenie, że jarały się tym wszystkie babki, które w realnym życiu reagują oburzonym fuknięciem na klapsa podczas seksu


Ciri ja mam dokładnie 30 cm różnicy i jeszcze nigdy nie kupiłam na siebie spódnicy ołówkowej, trapezowej, nie miałam przypadku żeby kupić jeansy inne niż ze streczem. Gorzej, kiedy okazało się, że nie ma na mnie spodni na moto innych niż jeansy z ochraniaczami tylko na kolanach. Inne (bezpieczniejsze) opcje - po prostu nie było szans.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując