Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Male jest piekne...ale duze moze wiecej...czy mozna urosnac bez wzgledu na wiek?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-09, 13:06   #10
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: Male jest piekne...ale duze moze wiecej...czy mozna urosnac bez wzgledu na wiek

Już nie siejcie tutaj takiej wybiórczości ze względu na posiadane kompleksy. Jak ktoś uważa się za niskiego, to mu się wydaje, że wszyscy wokół są niebotycznie wyżsi od niego. Ja mam 1,68m wzrostu i naprawdę rzadko spotykam panów wyższych ode mnie więcej jak 2-5cm, za to każdy krzyczy, że ma minimum 1,78 i na pewno nie mniej :P
W szpilkach do tańca ? Rzadko z kim, bo wtedy mam do 1,76m i jest naprawdę problem z partnerem o równym wzroście lub wyższym.
W swoim otoczeniu na tę chwilę przypominam sobie tylko dwóch panów o wzroście powyżej 1,90 i kilku ze wzrostem powyżej 1,85 a wcale małej ilości osób nie znam :P
Mierząc "na oko" najwięcej mężczyzn jakich poznałam i widuje na ulicy ma 1,75 do 1,85m .

Zgodnie z publikacją Emilii Jarosz Dane antropometryczne populacji osób dorosłych wybranych krajów Unii Europejskiej i Polski dla potrzeb projektowania, wyd. Instytut Wzornictwa Przemysłowego, Warszawa 2003, średni wzrost dorosłych Polaków przedstawia się następująco:

Średni wzrost dorosłych mężczyzn wynosi 177,8 cm. 5% populacji dorosłych mężczyzna ma poniżej 166,0 cm a 5% powyżej 189,0 cm.

Przez 9 lat nie skoczył na pewno nagle o 10cm :P
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora