Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lifting bez skalpela ? nici liftingujące
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-04, 10:23   #19
Ulla4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 19
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cytat:
Napisane przez iwka_07 Pokaż wiadomość
Ja miałam robiony zabieg wczoraj. Po 3 nici 4D na każdą stronę. Jeśli chodzi o bolesność, to prawej strony w ogóle nie czułam. Wszystko poszło fajnie i efekt był znakomity. Niestety, z lewą stroną pani doktor trochę się męczyła i nie wygląda to już tak dobrze jak z drugiej. Mam nierówności i wgłębienia. Podobno ma to zniknąć w ciągu 3 dni. Mam tylko nadzieję, że twarz będzie symetryczna. Do kitu jest ze spaniem. Można tylko na wznak. A ja, zwolenniczka spania na brzuchu, nawet nie zmrużyłam oka dzisiejszej nocy. Najgorsze, że tak trzeba spać przez ok. tydzień. I ciągle mam uczucie ciągnięcia. Boje się nawet umyć zęby, żeby nie pozrywać nici. Czy ktoś miał podobne objawy i jak to się skończyło?
Mam to samo, dziś jest trzeci dzień po zabiegu. Źle śpię, też nie umiem spać na wznak. Buzia mniej nabrzmiałą ale nici ciągną, trudno cokolwiek zjeść. To normalne, zanim organizm przyjmie je jak"swoje" musi minąć trochę czasu, myślę ok. 10-14 dni. Ale każdego dnia jest lepiej
Ulla4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując